31/12/2024
2024. Підсумки, або навіщо це все робилось
Так, цього року ми провели змагання з триатлону, бігу та скандинавської ходи. Але потрібно розуміти, що змагання - це лише один з інструментів для привернення уваги до нашої рсновної діяльності, якою є Благодійність.
За цей рік ми:
✔️ Привезли та роздали їжі, солодощів, одягу та подарунків по школах, дитячих будинках та інтернатах більш ніж на 20 000 євро.
✔️ Привезли та передали медичних витратних матеріалів в Житомирський військовий шпиталь, Житомирську обласну лікарню та Житомирську стоматологічну клініку приблизно на 40 000 євро.
✔️ Домовились за передачу від наших норвежських друзів - екстремальних змагань з триатлону «Norseman» - мобільної стоматологічної клініки, вартістю близько 200 000 євро в Житомирський обласний військовий шпиталь. Окремо дякуємо засновнику змагань Хареку Странхайму та волонтеру та режисеру Крістеру Фасмеру
✔️ Передали системи фільтрації води на основі зворотнього осмосу у Житомирський обласний військовий шпиталь, Житомирську міську лікарню N2, Житомирський обласний протитуберкульозний диспансер + систему фільтрації води для лабораторії в протитуберкульозному диспансері. Разом це все обладнання вартує близько 30 000 євро. Окремо дякуємо компанії BWT Belgium, Олександру Канюкі та Володимиру Сенча
✔️ Передали ноутбуки та принтери в Дитячі будинки Житомира та Дубно та Житомирську обласну спортивну школу для осіб з інвалідністю. Дякуємо за них Університету Гента та окремо Дмитру Панчуку, а також Парафії Різдва Івана Хрестителя Української греко-католицької церкви в місті Гент та отцю Івану, а ще нашим постійним партнерам - благодійному фонду «Сучасна Україна»
✔️ Передали спортивне спорядження та форму для Житомирської спортивної школи для осіб з інвалідністю .sport_disability, дякуємо нашим друзям, міжнародному фонду «Athletes For Ukraine» та окремо Майклу Ротсу
✔️ Готуємось передати ноутбуки та медичні витратні матеріали більш ніж на 150 000 євро Житомирському обласному військовому шпиталю та Житомирській обласній лікарні - воно вже все у Львові.
💙💛