28/12/2025
Красивої різдвяної світлини в мене нема, тому буду виливати душу під ностальгічною-вагітною👍🏻
Я ніколи не підбивала підсумків року, бо все те що я робила, ніколи мені не здавалось чимось видатним, і вартим особливої уваги, але 2025 - це рік виключення.
Озираючись назад, я розумію наскільки глобально і безповоротно змінилося моє життя. Я зробила те, що планувала десятками років свого життя, і зараз я можу впевнено сказати, що пишаюсь собою, і хочу цим поділитися із вами, людьми які спостерігають мій шлях і підтримують мене🫶🏻
Народження дитини - це безпрецедентний переможець рейтингу заслуг цього року, тепер я мама і чесно кажучи, досі слабо в це вірю☺️
Я делегувала свою роботу, дякуючи попередньому пункту звичайно, але все ж. Це колосальний крок для кожної власниці бізнесу, хоч і маленького, але дійсно важливого. Це не просто, це дає просадку, але це все лише етап на шляху до розвитку. дякую що ти довірилась мені, і дякую за все що ти робиш♥️
Я пишаюся собою, що не побоялась на сьомому місяці вагітності поїхати на море, вперше з початку повномасштабної війни. Це було прекрасно, я так сильно за ним сумувала, і це дало мені сил та натхнення на майбутні звершення.
Я затіяла повністю завершити ремонт в своїй квартирі, який тягнувся ще з доковідних часів, хай Бог милує. І зараз всі етапи перейшли на фінішну пряму. Доречі, делегування цієї справи, було ключовим елементом успіху.
Я хочу сказати дякую собі, за те що пахала як коняка всі ці роки, і складала свої заробітки на кучку, щоб мені вистачило грошей на ці всі грандіозні зміни.
І я хочу сказати дякую вам, моїм рідним, друзям, клієнтам, підписникам, за підтримку, за поради, за те що ви зі мною, дехто зовсім трошки, а дехто все моє життя.
Так, мене зараз стало менше, із зрозумілих причин, але я не пропала, я тут, на звʼязку, готова допомагати руками Олександри, вирішувати ваші проблеми, забирати ваш біль, і робити ваші пальчики здоровішими.
Тому обовʼязково подякуйте собі, що вивозите все те що відбувається за вікном, продовжуєте працювати і піклуватися про себе, я пишаюсь вами так само як і собою♥️