18/02/2022
Жовтень 2021.
⠀ 🔹Життя бентежне, а останнього разу я так хріново себе почував коли прокинувся в реанімації і ще довго не міг ходити. За місяць часу я втратив 4 друзів в різні дні. У той час я не мав впливу на ситуацію, а емоційний стан був на межі.
⠀ 🔹Цієї осені будо щось схоже. Я дізнався, що у мене рак, наче досить спокійно переніс цю новину навіть з гумором. Але не сам факт хвороби мене зніс зі свого шляху, а безліч проблем пов’язаних між собою у цей і подальший період. Майбутня операція, довгий період реабілітації, безліч побічних ефектів лікування. Розмір заборгованості на кредитці росте. І я вимушено прийняв рішення відкласти лікування і поїхати з країни. Антидепресанти погано допомагали.
⠀🔹 І як завжди буває коли покладаєш надії не маючи чіткого плану все йде по пиsdi. Спочатку складна дорога до Польщі в якій чекають клієнти, і все йде шкереберть, і всі клієнти день за днем зриваються. Зате до мене приїхав мій старий клієнт зі Львова, який спонтанно написав і приїхав наступного ж дня.
⠀Далі ще більше я дізнаюсь, що власники орендованої нами квартири терміново продають квартиру і нам потрібно переїздити. На все це у мене тотально немає часу навіть по поверненню я розумію, що це колапс. А мене ще чекає дорога в Данію. Доза антидепресантів росте до максимуму, і вони закінчуються в дорозі.
⠀🔹І от я в Данії де мене наче чекають золоті гори і хороші великі проекти. Але не то золото, що блистить. Розуміння і оцінка себе зі сторони дає чітко зрозуміти - все критично. В цей момент я з’їдаю себе з середини, емоційно вигораю і впадаю в депресію. Розумію, що втратив контроль над своїм життя. Наче вийшов не на своїй зупинці, автобус на якому я іхав був останній, а куди йти не знаю. Говорити не можу - бо не знаю шо сказати.
⠀ ♦️Блукаючи в роздумах, розуміючи тяжкий стан речей я вирішив шо це не кінець. Боротись із собою найтяжче в житті. Але філософія, дисципліна і досвід завжди приходить на допомогу.
⠀ Мене переслідує думка, що там де крах усього - місце для нового. А далі зима, операція, реабілітація і все майже сьогодні.
⠀ Якщо Ви хочете почитати щось позитивне у наступному дописі чекаю Вашої підтримки у коментарях.
❤️Дякую, що читаєте.