06/01/2025
Щиро вітаю вас із сьогоднішнім святом Водохреща та всіма різдвяно-новорічними святами!
Це свято здавна стало моїм улюбленим із зимових. Мабуть, з часів коли на початках свого театрального шляху вирішив зануритися в Дніпро при тодішніх -20, шукаючи хоч якоїсь розради від занадто темної ролі, що тоді мене поглинула. Памʼятаю, що ввечері того дня прийшло відчутне полегшення та майже осяяння. З тих пір намагався щороку це практикувати, тішачись також з відчуття спільності та єднання людей, що були поруч, навіть з певної «карнавальності» цього дійства.
Цього року зануритись в ріку не вийшло, бо по-перше, на війні немає свят та нормованих вихідних, по-друге - в навколишніх місцях немає ріки. Але є багато іншого рідного чудового рельєфу, який спільно боронять багато прекрасних побратимів та посестер, незважаючи на настрій та погоду.
Хочеться побажати в новому році всім нам єдності та притомності, сил, мужності та терпіння, бо цей дощ надовго. Але випробування дарує шанс на реальну зміну та зростання.
Виконуючи обов’язки офіцера ГКБС (групи контролю бойового стресу) бригади, також хочу звернутись до вас з проханням про посильну допомогу на ремонт бусіку для мого підрозділу.
Наша робота полягає в тому, щоб вчасно допомогти та розрадити, підтримати, заспокоїти чи навчити як поратись з різними станами чи ситуаціями на службі. А для цього треба мати змогу доїхати в найскладнішу точку нашої землі.
Буду дуже вдячний за донат, репост чи вподобайку! Фото накладної по ремонту опублікую разом зі звітом.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6u3GgxBpZ8
💳Номер картки банки
4441 1111 2999 1521
PayPal: [email protected]
Слава Україні!