02/06/2021
Кінець - це завжди новий початок!
Так! Саме так я почуваюся після завершення виставки! Моєї першої виставки Модна лялька!
Які емоції мене переповнюють, яке натхнення я отримала! Це неперевершено!
Я дуже рада тому, що наважилася на цей великий для мене крок. Отримала купу позитивних емоцій, познайомилася та поспілкувалася з талановитими майстринями й майстрами.
Рада кожній радісній і здивованій посмішці людей, які підходили до мого стенду і цікавилися моїми ЧудоВими лісовими створіннями. Дуже вдячна кожному, хто прийняв у свою родину пухнастиків, нехай вони дарують вам тепло і любов🤗❤️.
Вдячна своїм рідним, які підтримали і допомогли мені💕.
Вдячна організаторам Международная выставка авторской куклы и Тедди "Модна лялька" , які зібрали нас всіх і ми всі разом створили цю казкову атмосферу краси, творчості та натхнення.
Дякую всім хто прийшов та підтримав мене та інших майстринь і майстрів! Для нас дуже важлива ваша увага і підтримка! 🥰
До наступної зустрічі !
#модналялька #модналялькаонлайн #виставкаляльок