Cennet Bahçesi Burgazada

Cennet Bahçesi Burgazada Doğa içinde İstanbul manzaralı enfes bir mekan sizleri bekliyor...

Pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapan, eski adı Rumca da "Paradisos" anlamına gelen Cennet Bahçesi'nin doğa içindeki enfes atmosferi sizleri bekliyor...

Etkinlik talepleri için ->>

06/08/2024

Indie ve saykodelik pop-rock müziğin önemli temsilcisi olan Palmiyeler, 10 Ağustos'ta Burgazada Cennet Bahçesi'nde!

Değerli Misafirlerimiz,Kafe & Restoran alanımız hizmet vermeye  başlamıştır. Etkinlik alanımız ve sahnemiz Haziran ayınd...
07/04/2024

Değerli Misafirlerimiz,
Kafe & Restoran alanımız hizmet vermeye başlamıştır.
Etkinlik alanımız ve sahnemiz Haziran ayında programlara başlayacaktır.

Sevgilerimizle.

"Electronic Sunset Party" 30 Eylül Cumartesi akşamı  Cennet Bahçesi Burgazada 'da! Biletler Biletix'te 🎫
28/09/2023

"Electronic Sunset Party" 30 Eylül Cumartesi akşamı Cennet Bahçesi Burgazada 'da! Biletler Biletix'te 🎫

Tuna Kiremitçi, 23 Eylül Cumartesi günü Cennet Bahçesi Burgazada 'da sizlerle! Biletler Biletix'te!
17/09/2023

Tuna Kiremitçi, 23 Eylül Cumartesi günü Cennet Bahçesi Burgazada 'da sizlerle! Biletler Biletix'te!

"Kalben Sunar: Paradiso Fest" 24 Eylül Pazar günü Cennet Bahçesi Burgazada 'da sizlerle! Biletler Biletix'te!
17/09/2023

"Kalben Sunar: Paradiso Fest" 24 Eylül Pazar günü Cennet Bahçesi Burgazada 'da sizlerle! Biletler Biletix'te!

Cennet Bahçesi 30 Nisan'da açılıyor. Sizleri çok özledik 💐
21/04/2022

Cennet Bahçesi 30 Nisan'da açılıyor. Sizleri çok özledik 💐

2021 sezonunu tamamladık. Bizlerle olan tüm katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler. Yeni sezonda daha sağlıkla, daha keyif...
26/10/2021

2021 sezonunu tamamladık. Bizlerle olan tüm katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler. Yeni sezonda daha sağlıkla, daha keyifle buluşmayı diliyoruz. Sevgi dolu saygılarımızla.

Cennet Bahçesi'nde sezonu kapattık. Bizimle birlikte olan tüm dostlara teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere 💐⠀...
19/10/2020

Cennet Bahçesi'nde sezonu kapattık. Bizimle birlikte olan tüm dostlara teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere 💐⠀

̧esiburgazada

Her pazartesi işe yetişmekten, para kazanmaktan başka derdi olmayan sıradan bir "İNSAN"... Gün gelir, hayat onun başına ...
16/09/2020

Her pazartesi işe yetişmekten, para kazanmaktan başka derdi olmayan sıradan bir "İNSAN"... Gün gelir, hayat onun başına bir "TÜY" diker. Hadi gelin bu "TÜY"ü beraber çıkaralım.
Aykut Taşkın'ın tek kişilik sahne performansıyla sunulan "TÜY" oyunu 26 Eylül'de sizlerle 🎭

Address

Gönüllü Caddesi No 60, Burgazada/Istanbul
Istanbul
34970

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Cennet Bahçesi Burgazada posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Establishment

Send a message to Cennet Bahçesi Burgazada:

Share