20/08/2026
Een dag van liefde, geven en samen bouwen.
Op dinsdag 11 augustus 2026 mochten wij als NGGGB Kids Choir i.s.m. Stichting United Praise Initiatief samen met de kinderen van de Mariaschool een bijzondere en waardevolle dag beleven.
Ons doel was eenvoudig maar betekenisvol: niet alleen spreken over liefde en geloof, maar deze ook zichtbaar maken in wat we doen. We hebben samen gezongen, geluisterd naar een verhaal, gelachen, cadeautjes uitgedeeld en vooral mooie momenten met de kinderen mogen delen.
De blije gezichten van de kinderen waren prachtig om te zien. Maar wat ons misschien nog meer raakte, waren de warme en positieve reacties die wij achteraf van ouders en leerkrachten mochten ontvangen. Het liet ons opnieuw zien hoe belangrijk het is wanneer mensen samen de handen uit de mouwen steken voor onze kinderen.
Ook mochten wij vanuit Stichting United Praise Initiatief een ventilator aan de school doneren. Daarnaast hebben wij als onderdeel van dit project 5 cups grind kunnen schenken. Toch is er nog werk te doen. De school heeft behoefte aan nog 6 ventilatoren en ook de elektriciteitsvoorziening van de school moet worden aangepakt.
Voor ons is dit geen reden om te stoppen, maar juist een push om door te gaan. Want wanneer we samen geven wat we kunnen – tijd, liefde, talent, middelen of aandacht – kunnen we daadwerkelijk iets betekenen.
Wij geloven dat verandering begint wanneer we niet alleen vragen: “Wat heeft een ander nodig?”, maar ook durven zeggen: “Wat kan ík doen?”
Dank aan iedereen die deze dag mogelijk heeft gemaakt, heeft meegeholpen en ons heeft aangemoedigd. Samen kunnen we blijven bouwen aan een omgeving waarin kinderen zich gezien, geliefd en gesteund voelen. ❤️