05/05/2026
Dragi naši,
po pol leta se je naša letošnja igralska sezona Zakletega zetorja in Nemirne koče zaključila. V tem času smo bili na vrsti mi – z vajami, predstavami in vsem lepim, kar pride zraven 😊
Zdaj pa ste na vrsti vi, da vam iz ❤️ rečemo hvala. Hvala za vso podporo, lepe komentarje in za vsak obisk na naših predstavah – prav to nam pomeni največ. 🫶
Posebna hvala tudi vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri izvedbi - proste dvorane, skuhane večerje, izposojene kombije in vso drugo pomoč v ozadju. Brez vas res ne bi šlo. 🚐
Sezona se sicer za nas za kratek čas zaključuje, ampak se zagotovo še vidimo. 😉 Če ne prej, pa spet v novi sezoni!
Hvala, ker ste del naše zgodbe. 🍀