01/06/2026
Ni mniej, ni więcej
46 🫣
Rozkładam ręce
I biorę co jest
Życie ma gest
Bogato obdarza
Czasem przeraża
Lecz prawdę obnaża
W każdej sekundzie taca jest pełna
Nic tylko brać
Nie grymasić
Choć oczy otwarte
To człowiek uparcie
Się broni, by dostrzec jaki ma skarb
Skarb, którego jest wart
Bez wątpliwości
Godzien Miłości jest każdy z nas
Z palety zdarzeń
Spełnionych marzeń
sporo mam na liczniku
Zdartych bieżnikow nie zliczę
Choć po cichu liczę
na więcej
Symfonię sercem piszę
W głowie wciąż słyszę
muzykę
Aż mam dreszcze
I tańczyć chce mi się jeszcze
Parkiet jest zawsze mój 🙃
Mały kawałek podłogi
Gdzie nie przypadkiem niosą mnie nogi
Gdzie w blasku światła i cienia
W rytmie życie się zmienia
Jasno - ciemno
Ciemno - jasno
Plastyczne ciasto formuję
Tworzę
I nie żałuję
Niczego
Bo nie ma tego złego
Wszystko jest zawsze właściwe
Czasem się tylko dziwię
Jak to jest możliwe
Nie zrozumieć wcześniej
Jak doskonałe i bezcenne
jest tu i teraz
Zawsze i wszędzie
Było
Jest
I będzie
❤️
M.B.
No i dożyłam 😁
I mam się dobrze
Mogę śmiało rzec, że z każdym rokiem lepiej
Obchodziłam w piątek moje urodziny 🥳
Odkąd założyłam ten profil obchodzę je też tu,
tym razem jednak z opóźnieniem, bo chyba znakiem tak zacnego rocznika jest mój sposób świętowania ..
Cichy
Leśny
We własnym towarzystwie
I nie, że ludzi nie lubię,
Bo lubię, a jakże by nie
Ale przede wszystkim bardzo lubię siebie
Jak to brzmi!
Ostatnio wypowiedziałam to na głos i mocno to do mnie dotarło
Za⛔️bista sprawa ❤️
I po tych 46 latach to jest mój największy skarb
Przyjaźń ze sobą
Choćbym wpadła w chaszcze
( a wpadam, a i owszem , co chwilę 🤪)
Choćbym zbłądziła, choćbym się w błocie wytaplała
Choćbym na koniec świata w złym kierunku polazła niesfornie
To zawsze ktoś na mnie czeka
Ktos niezawodny
Kto ogarnie temat
Przytuli
Wysłucha
Poklepie
A czasem kopnie w tyłek dla odwagi na dalszą drogę
Dogadujemy się ❤️
Tym samym , im lat więcej tym mocniej celebruję ten czas
I dziękuję, że jestem
Po prostu
Fajnie tu być 🥳
Chciałam jakąś sweet focie na tę okoliczność wstawić, ale żadna nie była top of the top, więc zrobiłam kolaż z życia wzięty
"Se" myślę, co ja będę ściemniać że taka jestem idealna 😅
Oto ja w wersjach wielu
Zwyczajnie doskonale niedoskonała 😁
pani w średnim wieku 🙈
Zupełnie jakoś tego nie czuję...
I dziękuję, że kolejny rok Wy jesteście tu ze mną 😘
Ps. Wszystkiego cudownego z okazji Dnia Dziecka 💛🧡🩷