23/06/2021
W miniony weekend grupa projektowa z 'Teatru SIEchNIce' wzięła udzial w wyjeździe integracyjnym do Szklarskiej Poręby, który przewidziany został w ramach świętowania projektu, który kończymy już jutro 😎
Czas w jednej z najbardziej znanych miejscowości w Karkonoszach spędziliśmy dobrze i intensywnie.
Uczestnicy projektu mieli okazję zmierzyć się ze swoimi strachami i skokami adrenaliny w parku linowym i na torze saneczkowym 😱😁
Odwiedziliśmy również jedna z głównych atrakcji Szklarskiej Poręby - Wodospad Kamieńczyka. 🌊
Nie zabrakło emocji związanych z rywalizacją! Każdy z uczestników miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w kręglach 🎳. Wyniki były zaskakujące - przynajmniej dla Pana Pawła, który przegrał i trudno mu było pogodzić się z porażką 😣😅
Oprócz rywalizacji wewnątrz grupy mieliśmy okazję oglądać tą na EUROpejskim poziomie. W czasie meczu Polska-Hiszpania dzielnie kibicowaliśmy Naszym i jesteśmy pewni, że to między innymi nam Robert Lewandowski strzelił gola na wagę remisu! 🇵🇱🇪🇸⚽
Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Czas w Szklarskiej Porębie był dla naszej grupy bardzo intensywny, ale i zleciał zbyt szybko 😔 Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś wyjechać w podobnym składzie!
Wyjazd został sfinansowany ze środków w ramach Program Równać Szanse . Pięknie dziękujemy! 🥰♥️