04/12/2018
https://www.petycjeonline.com/rozbudowa_wschowskiego_skateparku_o_miniramp
Dzień dobry wszystkim! W imieniu swoim i wszystkich osób które korzystają ze Wschowskiego Skateparku zwracam się z prośbą o uważne przeczytanie i podpisanie niniejszej petycji. Nasz skatepark został wybudowany w 2011 roku. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy we Wschowie miejsce, które pozwala...