31/03/2026
📸28.03.26 sezon fotografii sportowej rozpoczęty. W załączeniu kilka fotek z Półmaratonu Ślężańskiego.
fotografia Fotografowanie jest pasją. Fotografowałem aparatem Zorki 4, pożyczonym od taty, Smieną 8, Zenitem TTL i obecnie lustrzankami cyfrowymi.
-
Wroclaw
52-114
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Adam Wasilewski Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Adam Wasilewski Fotografia: