06/02/2024
Babcia, po 6 latach na szlaku. Trasa krótka, Warszawa-Poznań i Poznań-Warszawa. Przejażdżka Scanką, przyniosła dużo wspomnień, które spotęgowała zimowa aura. Mianowicie, z babcią byliśmy na Syberii, tam gdzie słońce nie wschodzi, czyli na "Russian Open Spaces". Na zdjęciach, możećie zobaczyć moje najstarsze auto, z zamirzchłych casów, na długo przed powstaniem VS.
Oto babciulka obecnie, oraz z 2017 i 2015 roku.