12/04/2026
Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić w beneficie Dom Przyrody i Kultury razem ze wspaniałą Joanną Pawluśkiewicz - dziękujemy za zaproszenie. Wszystkim widzom zgromadzonym w Gniazdo - Centrum Aktywizmu Klimatycznego dziękujemy za rewelacyjną energię i inspiracje!
📷 Zdjęcia dzięki uprzejmości Tomka, Maćka i Andrzeja