12/09/2018
A czy Ty znajdujesz choć chwilę, by wsłuchać się w swoje wewnętrzne głosy i uporządkować myśli?
Mi pomógł w tym miniony weekend nad morzem.
To podczas niego zdałam sobie sprawę, że mogę podobny efekt wsłuchiwania się w siebie osiągnąć codziennie.
Wcale nie potrzebuję do tego kilkudniowego wyjazdu.
Wystarczy popołudniowy spacer po skwerku czy parku. Doświadczenie zieleni i natury szybko uspokaja i ułatwia oderwanie się od tego, co działo się w ciągu dnia.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Warto wyznaczyć konkretną porę dnia i przestrzeń w domu, gdzie łatwo jest Ci się uspokoić. Znajdź miejsce, które nie kojarzy Ci się z czekającą listą zadań... 😉
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Co ciekawe, w tym tygodniu moja praca również przyczyniła się do pogłębienia weekendowego odkrycia 😊
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
A to za sprawą warsztatu Wędrująca z wilkami o życiu całym sercem, który podsumowywałam w postaci wizualnej notatki.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Magda jest autorką kart coachingowych „Autentycznie. Życie całym sercem.”. To narzędzie dla tych, którzy chcą żyć i kochać autentycznie. Podczas warsztatu Magda opowiadała o 10 wskazówkach życia całym sercem według Brene Brown. To właśnie w oparciu o nie powstał zestaw kart.
Same karty możesz zakupić na stronie: http://www.wedrujacazwilkami.pl/karty/
A oprócz nich w prezencie otrzymasz m.in. dwie notatki wizualne mojego autorstwa. W tym tą ze zdjęcia 😊