28/02/2024
Zapraszam!
🎭✨ Zajrzyjcie w teatralne kulisy i poznajcie kuluary powstawania „Padało”. Zapraszamy na rozmowę z twórczyniami spektaklu. 🤝🎤
2️⃣ marca po przedstawieniu spotkamy się z Anną Gryszkówną (reżyserką), Iwoną Budner i Natalią Krystowską (aktorkami), Anną Szulc (psychoterapeutką) oraz Małgorzatą Szydłowską (scenografką), które opowiedzą o inspiracjach artystycznych oraz przemyśleniach związanych z tematyką „Padało”. To doskonała okazja, by poznać kulisy pracy nad spektaklem i zadać pytania, które Was nurtują. 🤔💬
👉 W roli przewodniczki przez rozmowę wystąpi Marta Perchuć-Burzyńska, która poprowadzi nas przez zakamarki procesu twórczego. 🎤👩🎨
🗓️ Data: 2 marca, po spektaklu
🆓 Wstęp wolny. Pierwszeństwo wejścia mają osoby z biletami na spektakl.
📷 Fot. Jacek Martini-Kielan (Time2Time)
Spektakl na podstawie dramatu „Padało” Endy Walsha w przekładzie Marty Orczykowskiej.