21/09/2015
Jak Wam się podobał ostatni SILENTcik na Pl. Defilad? Chcecie więcej takich imprez?
Zbierzmy się razem i pokażmy, że nie chcemy ciszy nocnej w centrum Warszawy! Chcemy śródmieścia tętniącego życiem, muzyką i pozytywną energią.
Śródmieście
Warsaw
007
| Piątek | 22:00 - 06:00 |
| Sobota | 22:00 - 06:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Obudź Warszawę umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Obudź Warszawę: