17/06/2026
Tak właśnie kończę kolejny rok akademicki 👹
Zapraszam na wystawę końcoworoczną na Wydział Grafiki ASP Warszawa podsumowującą nasz artystyczny, metafizyczny, paranormalny i ogólnoustrojowy wysiłek z całego roku ❤️🔥❤️🔥❤️🔥 Link do wydarzenia na story 🆘