12/05/2026
💭 Znasz te myśli?
Niestety najczęściej to my same jesteśmy dla siebie największymi krytykami.
Widzimy cellulit, brak pewności siebie, potknięcia i rzeczy, których jeszcze nie umiemy…
zapominając o wszystkim tym, co już w sobie mamy i czego dokonałyśmy 🤍🙏🏼
Pozwól, że Ci przypomnę bo sama dzisiaj potrzebuję takiego przypomnienia - nie tylko Ty czasem tak o sobie myślisz... a już na pewno, te myśli NIE POWINNY mieć tak dużej mocy, by blokować Cię przed życiem.
Za kilka lat nie będziesz pamiętać w co się ubrałaś lub czy dociągnęłaś perfekcyjny szpagat.
Będziesz pamiętać, że miałaś pasję, pojechałaś na wymarzone wakacje, świetnie bawiłaś się na tym koncercie, odważyłaś się, pomogłaś innym, zrobiłaś coś dla siebie…
Jeśli nie wierzysz - spójrz wstecz. Co wspominasz? 🤍
Ściskam Was mocno!
Małgosia.