15/10/2025
Kolejny piękny koncert Zofia Bielak Therapy młodych artystów w ramach ###I Komeda Jazz Festival.Poruszjaca poezja w syntezie z delikatnym jazzowym brzmieniem.Wielka przyszłość przed nowa falą polskiego jazzu.Zofia Bielak - kompozycje, fortepian
Ksenia Witek- teksty, recytacje
Maciej Chrzęszczyk - perkusja
Julia Przybysz - gitara basowa
Jakub Klemensiewicz - klarnet
Julia Stoltmann - wokal
Michalina Sokołowska - wiolonczela
Dominika Massloch - tancerka
MAGICZNY PELEN POETYCKICH WZRUSZEN, kobieca poezja w pigulce-zmyslowa, delikatna emocjonalnosc.Dziekujemy!!!