23/01/2022
Słów kilka od Redaktora :)
Szanowni Ludzie Mili, z racji faktu , iż na tej stronie ostał się ino Redaktor który jest niczym giermek bez swojego Pana Administratora, pragnę donieść uprzejmie, iż strona na której ten post przeczytacie [ mam nadzieję ;) uprzejmie proszę ;) ] , będzie powoli wygaszana tym bardziej, iż nowa strona pod zupełnie nową i zaskakującą nazwą czyli - Pracowania Artystyczna Olga Filipiak (tutaj link: https://www.facebook.com/Pracownia-Artystyczna-Olga-Filipiak-109673228275663 ) zawiera wszystko czego tej brakowało w ostatnim czasie tj. ADMINISTRATORA ;) i obiecanego w poprzednim poście SKLEPU.
Prywatnie myślę sobie że nic nie dzieję się bez przyczyny bo w końcu idzie nowe, więc może za pomocą nazwijmy to "figla" ? :) tak musiało być ;) Nic to, najważniejsze że nikomu nic złego się nie stało a śmiechu może trochę przez łzy było po zaspy że tak się odniosę do zewnętrza więc do meritum …
Uprzejmie proszę i zapraszam i chętnie ugoszczę ja a co dopiero Olga, raz jeszcze na nową stronę co to już ma SKLEP a także UWAGA! ATTENTION! oraz wstrzymanie oddechu ... DO NOWEJ STACJONARNEJ SIEDZIBY przy ulicy Warszawskiej nr 2 w OLSZTYNIE (otwartej od soboty 29 stycznia roku Pańskiego bieżącego), w pięknych lochach co to zyskają nowy wymiar przez Olgi i Waszą Sztukę i Waszą tam Bytność. O reszcie opowie sama Pomysłodawczyni Olga Filipiak osobiście lub klikając w klawiaturę, mi tylko pozostaje ukłon z dygnięciem i prośba o przeniesienie Waszej atencji w powyższe dwa nowe miejsca.
Zostańcie w zdrowiu i pogodzie ducha.
Dziękuję i do zobaczenia.
Pozdrawia serdecznie nazwijmy mnie jak mawia Facebook - Redaktor ;)
Ps. Pierwotna stacjonarna siedziba Pracowni w Skolitach na terenie EtnoWarmii i Parmakultura Skolity, Pramatką pozostaje i tam też serdecznie zapraszamy :)
"Artystyczna...", czyli dotykanie sztuki. U mnie możecie nabyć lub stworzyć swoje dzieło…