08/09/2025
‼️UWAGA: zmiana terminu pierwszego spotkania - spotykamy się 22.09.2025 r. godz. 18.30‼️
🎭🎭Serdecznie zapraszamy na zajęcia teatralne „Teatr Oni” (osoby od 17 roku życia). Spotykamy się w poniedziałki w godz. 18.30 – 20.20. Zajęcia odbywają się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku w naszej przyjaznej siedzibie 🎭
Pierwsze spotkanie 22 września br. o godz. 18.30 – koniecznie zabierzcie wygodny strój i buty i wyruszcie z nami w teatralną podróż….🎭🎭 Zapraszamy do zapisów przez strefazajec.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z Centrum 22 7828070.☺️
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Tak zachęcają Was wieloletni uczestnicy zajęć:
🎭Lena: Dołączenie do Teatru Oni jest świetną okazją do rozwoju kreatywnego myślenia, poeksperymentowania oraz bycia w zespole z ludźmi, którzy Cię nie oceniają, pomiędzy którymi możesz czuć się bezpiecznie
🎭Iwona: Dlaczego teatr? Bo jest to magia, czar i pasja. Miejsce, gdzie spotyka się doświadczenie z młodością i świeżością. Gdzie zapomina się o najtrudniejszym dniu i czeka, kiedy będzie następny moment na bycie tym, kim się chce. To śmiech i zaduma. To tworzenie innych światów i szukanie nowych dróg. To wyrażanie siebie w nowy, ciekawy sposób.
🎭Piotr: Dlaczego wybrać Teatr Oni? Na pewno uczy być otwartym na ludzi, na nowe możliwości związane z teatrem. Pozwala wyjść ze swojej strefy komfortu oraz nabyć umiejętności, które przydadzą się w naszym życiu. Teatr Oni jest grupom ludzi, którzy się wspierają i pomagają sobie nawzajem
🎭Tomasz: Jest to miejsce, gdzie można dać upust wyobraźni i tworzyć kreatywne zdarzenia artystyczne.
🎭Maja: Teatr Oni to miejsce dzięki któremu uciekniesz od rzeczywistości i oddasz się swojej wyobraźni. Jest to miejsce w którym poczujesz przynależność i poznasz cudownych ludzi.
🎭Bianka: Warto do nas dołączyć, bo nasz teatr to nie tylko, to co pokazujemy na scenie, to cała droga która nas do tego doprowadziła. Droga pełna wsparcia, przyjaźni, zabawy i poznawania swoich umiejętności.
🎭Zuzanna: Dołączenie do naszego teatru było dla mnie jak znalezienie prawdziwego domu. Miejsca, które wypełniło to, czego wcześniej brakowało w moim życiu. Teatr pozwolił mi odkryć i poszerzyć swoją wrażliwość, rozwijać się artystycznie i osobiście. Spotkałam tu cudownych ludzi, z którymi wspólnie tworzymy coś wyjątkowego. Każda próba, każdy występ to nie tylko nauka, ale też radość i inspiracja.
Tak jak mówi fragment piosenki „A Million Dreams”:
“There’s a house we can build
Every room inside is filled
With things from far away
The special things I compile
Each one there to make you smile
On a rainy day”
🎭Amelia: Serdecznie polecam!!! Zajęcia inspirujące, twórcze. W naszym teatrze zawsze panuje miła atmosfera. Można liczyć na wsparcie, pomoc i otwartość innych. Tworzenie każdego spektaklu to droga do rozwijania swoich artystycznych umiejętności, wyzwolenia wielu emocji, poszerzania horyzontów, a także do odkrywania siebie. Dołączenie do nas to szansa na przeżycie niesamowitej przygody pełnej radości, śmiechu i wzruszeń.
🎭Milena: Działający w Centrum Kultury i Czytelnictwa Teatr Oni to po prostu magiczne miejsce tworzone przez ludzi, którzy mają coś do przekazania i powiedzenia, mają jakąś wizję a możliwość ich realizowania to największy przywilej, który może dostać artysta