09/03/2026
KONIEC SEZONU!
Dziękujemy za wspólny sezon na naszym lodowisku!
⛸️❄️☃️🌨️⛸️
To były miesiące pełne śmiechu, pierwszych kroków na łyżwach, rodzinnych spotkań i sportowych emocji. Cieszymy się, że byliście z nami i razem tworzyliśmy tę wyjątkową atmosferę.
Lodowisko kończy sezon, ale tylko na chwilę!
Zapraszamy ponownie w październiku 2026 – wrócimy z nową energią i kolejną dawką zimowych atrakcji ⛸️😊
Będziemy tęsknili za Wami😍