29/08/2022
RAZEM chcemy powiedzieć, że "WSTANIE ŚWIT! 🫶
Koncertem jedności 🇺🇦💛🇵🇱 według pomysłu i w reżyserii Małgorzaty Pruchnik-Chołki, w którym wystąpili aktorzy Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie oraz aktorki z Narodowego Teatru Dramatycznego im. Marii Zańkowieckiej we Lwowie Національний театр ім. Марії Заньковецької zakończyliśmy 05. Międzynarodowy Festiwal Sztuk TRANS/MISJE – TRÓJMORZE`22 !
◾Reżyseria/ koncept: Małgorzata Pruchnik-Cholka
◾Instrumenty klawiszowe/Kierownictwo muzyczne/aranżacje :Tomasz Jachym
◾Wystąpili:
Justyna Król, Dagny Mikoś, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Natalia Boimuk, Oleksandra Lyuta-Boyko, Tetiana Kohut, Oksana Rzhepetska-Yavdoshyn, Myroslava Soluk, Albina Sotnikova, Michał Chołka, Mateusz Mikoś, Robert Żurek
ze specjalnym udziałem:
Jana Gawła i Magdaleny Widłak
Gitara: Rafał Panek
Gitara basowa/ kontrabas: Kuba Kozłowski
Perkusja: Darek Krzysztoń
Dziękujemy, że byliście z nami!💛