23/01/2026
Ostatnia sesja nagraniowa na Saint Vallier, kawałek napisany i nagrany w całości podczas ostatnich dwóch godzin urzędowania w studio. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli możliwość nagrywać, przebywać czy też cokolwiek innego w tym wspaniałym miejscu. Czułem się tam co najmniej jak w domu
To był niezapomniany czas i będę go nosił w sercu aż mnie pogrzebią 🙏🎚️🎤.
Się nie żegnamy, do zobaczenia niebawem w innej lokalizacji 🎧🦾.
Zapis z ostatniej sesji nagraniowej W Narożniku REC na ul. Saint Vallier 4/6.Było fajno, pozdrawiam wszystkich, którzy mieli tam okazję nagrywać.Bit: KPSNRap...