15/02/2024
Zapraszamy!
Miłośnicy fotografii,
22 lutego o godz. 19:15 w ramach naszego klubowego spotkania, będziemy gościć pochodzącego z okolic Rybnika, Jerzego Rzechanka. Ukończył animację społeczno-kultularną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz fotografię na Kolegium Sztuki UMCS w Lublinie. Pracuje zawodowo jako animator kultury. Jako fotograf prowadzi swoje własne autorskie projekty dokumentalne, a także uczy w szkole technicznej na kierunku fototechnik. Ponadto jest pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Fotografii Analogowej "SkoFot" w Skoczowie. O festiwalu, jak również innych swoich foto-przedsięwzięciach opowie osobiście.
Na spotkanie wstęp wolny, bezpłatny i dla wszystkich zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy :)
Dom Zdrojowy / sala lustrzana
ul. Witczaka 5
Miasto Jastrzębie-Zdrój