09/01/2024
Moja najcudniejsza córeczka:
Hejka Kochani, tu ja, Łucyjka 😃🦆
Kto by pomyślał, że minął już prawie rok od mojego pierwszego listu do Was, co?
Pomyślałam, że w związku z tym, czas na krótką aktualizację tego, jak się mam 😉
Niedawno (4 stycznia) skończyłam 2 lata! 🕯️🕯️
Dzięki otaczającej mnie z każdej strony miłości i życzliwości rosnę, rozwijam się i zdrowieję (na miarę swoich możliwości 😉).
W tym roku moje życie zmieniło się o 180° - dosłownie - bo z pozycji leżącej, po regularnych ćwiczeniach, w końcu osiągnęłam pozycję czworaczą 🦀
Mam teraz nowe spojrzenie na świat 😃 ale wciąż tylko jednym okiem 😉 tu nic się nie zmieniło, moje lewe oko jest niewidzące.
Z kolei prawe, co pewnie już zauważyliście, wymaga korekcji widzenia, stąd moje okularki.
Mam nadzieję, że w tym roku stanę na własnych nogach, a potem pobiegnę 🤗
Nadal w większości jestem karmiona przez zaworek w moim brzuszku, ale coraz częściej próbuję jeść buzią i kto wie, może kiedyś zupełnie przestawię się na taki sposób jedzenia, ale jeszcze nie jestem na to gotowa.
Jak sami widzicie mam dużo powodów do wdzięczności ☺️
Martwię się tylko trochę, bo w marcu czeka mnie jeszcze jedna operacja - zamknięcie przepukliny brzusznej.
Niby wiem, że za mną już 12 zabiegów, w tym 6 poważnych operacji (2 na sercu), ale każda taka interwencja, to przerwa w rozwoju, a ja i tak mam zaległości.
I pobyt w szpitalu...przywołuje trudne wspomnienia i budzi niepokój mój i moich najbliższych, bo to jednak operacja.
Ale dziś, pisząc do Was ten list, jestem w ciepłym domu z kochającymi rodzicami, na martwienie się jeszcze przyjdzie czas.
PS Ach, prawie bym zapomniała, rodzice mówią, że zaczął się nowy okres rozliczeniowy (podobno Wy będziecie wiedzieli o co chodzi) i żebym zapytała czy może macie chęć w tym roku wesprzeć mnie swoim 1,5%?
To właśnie dzięki temu 1,5% i Waszym darowiznom byłam w stanie przez ostatni rok korzystać z prywatnej rehabilitacji 3 razy w tygodniu i kupować potrzebne sprzęty, jak na przykład robione na miarę ortezy, w których teraz uczę się stać 🤗 A to tylko niewielka część tego, co od Was otrzymuję ❤
Z góry dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie! 🤗