29/04/2026
🧜♂️🧚♂️ Marzyciele. Żeglarze. Poeci! Poszukiwacze skarbów. Miłośnicy życia. Amatorzy cudów.
W zawieruszonym maju 2025 r. odeszłam z portu w Rydzewie, dokładnie w taki sposób w jaki zwykły na zimę odlatywać ptaki.
🌼🌸 I jest to mądra Opowieść o tym, w jaki sposób bardzo smutne epilogi nieodłącznie zapowiadają radosne PROLOGI- każdej z naszych Dróg.
Odchodząc zabrałam ze sobą tylko Tło dla Mew- ideę która nadaje Sens i oświetla bieg. Spakowałam wszystkie swoje Wiary i nie wiary. Frędzle i tęsknoty. Pąsy, pląsy, dywany, falbany i brokaty.
I dziękuję wszystkim, których idąc napotkałam 🩷🧡
🩰 🎀 ... A dziś, wśród wstążek i łąk, odnalazłam NOWY DOBRY DOM - z wazonami dzikich traw.
Nieśmiało puszczam pierwsze pędy i zaplatam je w warkocze- z zastanymi tu korzeniami silnych, Owocowych Drzew 🌳🌲
🫧🌸 Zapraszam Was tutaj od siebie. Do ogniska wokół którego zwrócimy się do siebie twarzami. Do baśni która kolebie się przy kei. Do widoków wartych więcej niż słowa. Do melodii, którą wygramy na tysiące sposobów. Po rozmowy aż po brzegi, po dobre uczynki i gęsty. Po beztroskie lato młodości, wianki stokrotek, latawce i zachwyty.
Po to wszystko na raz lub choćby tylko, żeby zaprosić mnie do tańca i wznieść toast za Życie.
Dziękuję
Ada