24/04/2026
Serdeczne podziękowania kierujemy do Dolnośląski Związek Piłki Nożnej oraz Krzysztof Tabaka za umożliwienie nam udziału w turnieju piłki nożnej w Marciszowie. Dzięki tej okazji mogliśmy zaprezentować nasze wyroby, a przede wszystkim wesprzeć szczytny cel – pomoc dla chorej kuzynki naszej koleżanki
z koła.
Wyrazy wdzięczności składamy również Zespół Szkolno-Przedszkolny Marciszów Rada Rodziców przy ZSP w Marciszowie oraz MDP Marciszów
za ogromne zaangażowanie w przedłużenie naszej akcji charytatywnej w szkole.
Wasza pomoc, otwartość i chęć działania pokazują, jak wiele można osiągnąć, działając razem.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia tej inicjatywy.
Wspólnymi siłami udało się zebrać kwotę
2480,30 zł, która zasili konto zbiórki na rzecz Gosi 💙