25/04/2026
Miło poinformować, iż nasza ekipa na Mistrzostwach Polski spisała się znakomicie każdy uczestnik zanotował udane starty. Wiktor Bis zdobył srebrny medal w Fukugo młodzieżowców, Borys Rechulicz zdobył brązowy medal w kumite indywidualnym Młodzieżowców, a nasza drużyna w składzie Wiktor Bis, Borys Rechulicz, Olaf Wdowiak zdobyli brązowy medal w kumite drużynowym. Dobrze zaprezentowali się Nikola Jeżewska, oraz nowicjusze Tymon Chinimoniuk, Lena Lesiuk oraz Aleksander Sobótka. Wśród młodszych zawodników 3 miejsce zdobył Tymon Zmysłowski, a pozostałe dzieci pomimo pierwszych swoich zawodów o tak wysokiej randze zaprezentowały się znakomicie.Gratulujcje dla całego Teamu :)
Szkoltex Team
Lubelskie Smakuj Życie
Lublin Miasto Inspiracji