25/04/2026
Wczoraj, 24 kwietnia, pożegnaliśmy Maturzystów, z których ośmioro przeżyło swoją - dłuższą lub krótszą - przygodę z "Teatrem Kropka Po Prostu". Niektórzy pracowali ze mną trzy, inni dwa lata, niektórzy tylko rok, przy jednym spektaklu. Ale z każdym z nich (spektakli i Aktorów) wiążą się niezapomniane doświadczenia, przeżycia, wzruszenia... Cała ósemka (choć na zdjęciach widać ich siedmioro, ponieważ Krzysztof przedwcześnie opuścił szkolną uroczystość) tradycyjnie już została uhonorowana pięknymi statuetkami z wygrawerowanymi tytułami przedstawień, w których brali udział. Dodatkowo Ewa Potapczuk, która nadal pozostaje w obsadzie naszego najnowszego spektaklu - "Uwierz w Mamę", otrzymała (kolejną już!) nagrodę aktorską za rolę Matki, którą zdobyła na Ogólnopolskim Festiwalu "Teatr moich marzeń" odbywającym się w Krakowie. GRATULUJĘ! I dziękuję Wam wszystkim, że mogliśmy razem tworzyć "Teatr Kropka Po Prostu"!
P.S. Mamy też kolejny sukces, który wczoraj stał się naszym udziałem... Napiszę o nim, gdy tylko otrzymam zdjęcia z ostatniego występu.