30/12/2020
Dziś, o godzinie 13, żegnamy Księdza Proboszcza, Henryka Kulika MIC. Na zawsze będzie nam brakowało Jego ciepła, uśmiechu, życzliwości i chęci bycia blisko. Zawsze cichy, lecz na posterunku. Wiedział, Kto jest w Jego życiu najważniejszy i robił wszystko, by przyprowadzić człowieka do Chrystusa. Nie oceniał, ale towarzyszył. Prawdziwy Przyjaciel chóru Virtus Dei, z którego nigdy nie zrezygnował i wspierał w każdej najtrudniejszej chwili. Uwielbiał, gdy chór śpiewał w świątyni parafialnej. Teraz go zabrakło, a każda nasza pieśń wychwalająca Boga, będzie śpiewana wraz z ks. Heniem, choć On uwielbia już Pana przed Jego tronem. Każda nuta wybrzmi tak, byś mógł być z nas dumny. Do zobaczenia Księże Proboszczu. Zszedłeś z ziemskiego posterunku, ale wspaniałym Kapłanem pozostaniesz na zawsze. Pokój Twojej Duszy