28/04/2019
Jak Kochać ?...
Przez wiele lat nie zastanawiałem się jak kochać. To było tak naturalne jak spanie czy oddychanie. Bezwarunkowo jak swoje Dzieci. Całym sobą, każdą komórką, każdym oddechem. Na 100 % bez zastanawiania się nad ewentualnymi konsekwencjami, nad tym jak bardzo może zmienić się moje życie I wielu bliskich mi osób. Po prostu kochałem. Dając z siebie maksa każdego dnia i każdej nocy i nie chodzi tylko o s*x 😉
Nie patrzyłem w wielu przypadkach na innych, tracąc bliskich, kilkoro przyjaciół, zawalając kilka ważnych spraw, relacji, żeby tylko spełnić oczekiwania swojej Ukochanej i być tym ideałem.
Ufając bezgranicznie, poświęcając wszystko, dzieląc wszystko, dając z siebie wszystko co tylko możliwe obudziłem się prawie rok temu z tak zwaną „ręką w nocniku”...
Nagle znika osoba którą kochasz, z którą tworzysz Rodzinę, której poświęcasz kilka lat życia, dla której jesteś w stanie zrobić absolutnie wszystko. Zabiera Ci prawie wszystko co kochasz, zabiera Ci Rodzinę, dzieci, zwierzęta i wszystko czemu poświęciłeś kilka lat wierząc że to właśnie będzie już na całe życie.
Nagle wydaje Ci się że Osoba z którą spędziłeś kilka lat jest całkowicie dla Ciebie niezrozumiała - obca. Nie wiesz kim jest, czym się kierowała i tak naprawdę nie potrafisz zrozumieć DLACZEGO?...
Najpierw jest oczywiście wielki ból, strach i niezrozumienie. Później analiza, wściekłość i chęć zemsty.
Każdy etap przechodzony inaczej, każda myśl analizowana milion razy po to aby zrozumieć.
Doszedłem do wniosku że tak naprawdę nigdy nie poznam odpowiedzi i katowanie się tym tylko mnie wyniszcza. Postanowiłem zostawić i zamknąć ten etap. Mam świadomość że to co było w jakimś stopniu mnie ukształtowało, zmieniło ale najważniejsze poprzez ten okres pokazało że TO JUŻ BYŁO i nie można cały czas oglądać się za siebie bo upłynął prawie rok gdzie nic oprócz bólu i rozdrapywania ran nie dało mi to pragnienie i chęć zrozumienia.
Jeśli znacie to z własnego doświadczenia to podzielcie się tym w komentarzu. Idziemy dalej jak najmniej oglądając się za siebie 👍
Dobrej niedzieli 😊