http://www.sofaunderground.com/
Po raz pierwszy uczestniczyłyśmy w wydarzeniu jakim jest Sofa underground w lutym 2012 roku podczas pobytu na stypendium w Madrycie. W sumie podczas tych 5 miesięcy udało nam się uczestniczyc 3 razy w tej cyklicznej imprezie, której inicjatorem jest Chris Peterson. Podczas ostatniej edycji przed sezonem wakacyjnym doszliśmy do wniosku że taki cykl możnaby zorgazniz
ować równiez w Krakowie
SOFA - wygodne siedzisko dla dwoch lub więcej osób z mięciutkim oparciem
UNDERGROUND - tendencje artystyczne, kulturowe poza głównym nurtem, twórczość często półamatorska, przełamująca rozmaite tabu estetyczne, społeczne, obyczajowe czy polityczne
SOFA UNDERGROUND - ruch mikrofestiwali muzyki i sztuki w mieszkaniach i przestrzeniach dla nich nietypowych. Ma na celu stworzenie intymnej przestrzeni artystycznej
Jak uczestniczyć? Są trzy sposoby na uczestnictwo w Sofa Underground: a) jako muzyk lub artysta, b) jako właściciel mieszkania w którym odbywa się wydarzenie lub c) jako osoba zaproszona. Sofa Underground daje przestrzeń osobom uzależnionym od aktywności, rozmów i kreatywności
1. Muzycy i Artyści
Każdy z artystów ma 25 minut. Chcemy aby stworzyli atmosferę integracji, w której osoby zaproszone uczestniczą tak jak artyści. jesli chcesz uczestniczyć podeślij nam informacje o sobie/swoim projekcie/grupie/twórczości na adres:
[email protected]
2. Sofa w Twoim mieszkaniu
Możesz gościć w swoim mieszkaniu Sofa Underground jeśli jesteś właścicielem przestrzeni która pomieści ok 40 osob, gdzie znajdzie się miejsce przede wszystkim na sofę i małą publiczność. oczywiście o adresie dowiedzą się jedynie ososby z listy:)
[email protected]
3. Uczestniczyć w "Sofie"
podeślij nam na adres email chęć uczestnictwa w "Sofie" w poniedziałek poprzedzający wydarzenie. Ilość miejsc jest zawsze ograniczona więc liczy się szybkość
[email protected]
To strona Sofy, która odbywa się w Madrycie :)
https://www.facebook.com/sofaunderground?ref=ts