27/10/2025
Emocje po spektaklach „BÓLÓW FANTOMOWYCH” w Mazowieckim Instytucie Kultury już odpadły, więc to dobry moment, żeby podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację warszawskich pokazów!
Przede wszystkim ogromne podziękowania kierujemy do Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie i Festiwal Kultury Bez Barier 🧡 bez Was by się to nie udało! Bardzo dziękujemy Off Polska za możliwość realizacji tego wyjątkowego spektaklu!
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji: Magdalena Sipowicz, Anna Goc, Gosia Limanówka, Marcin Chlanda, Paweł Feiglewicz-Penarski, Maciek Kaszyński, Anna Gryszkówna, Julia Urbańska, Bartek Jelonek, Adam Noga, Magda Ptak, Ania Żórawska, Agnieszka Daroch, zespól techniczny i realizatorski MIK. Mamy wokół siebie wspaniałych ludzi - jesteśmy ogromnie wdzięczni 💙
Dziękujemy publiczności za przybycie i chęć przeżywania tej historii razem z nami!
A oto kilka zdjęć z festiwalu autorstwa Magda Pawluczuk!