21/09/2022
Drodzy! Już w najbliższy czwartek swingujący KONCERT JAZZOWY w PIWNICY pod BARANAMI!
Jeśli lubicie JAZZ tradycyjny, jeśli stęskniliście się za dźwiękami DIXIELANDU, jeśli lubicie sobie zanucić „What a wonderful world!” albo „Ramonę” - to koniecznie przyjdźcie w czwartek do PIWNICY pod BARANAMI na WIECZÓR PIOSENEK LOUISA ARMSTRONGA!
Zagra The Warsaw Dixielanders pod wodzą Michała Pijewskiego, który fantastycznie śpiewa szlagiery ARMSTRONGA scatem!
BILETY od 50zl:
👉🏿 https://app.evenea.pl/event/armstrongswingpiwnica/
👉🏿 w barze Piwnicy pod Baranami, otwartym codziennie od 11:00 do północy co najmniej!
🎨 Joanna Rusinek