04/08/2021
Uff. Udało się coś zmienić. Na razie nazwę, grafikę i kilka innych parametrów strony.
Chcę wykorzystać potencjał dawnego profilu Cafe Kontynenty, aby dotrzeć do uczestników spotkań podróżniczych, które odbywały się w naszym lokalu. Lokal już nie wróci, ale we współpracy z Miejsce Aktywności Mieszkańców w Krakowie, Osiedle na Kozłówce wracają spotkania podróżnicze. Mam nadzieję, że pandemia nam w tym nie przeszkodzi - kto jeszcze nie jest zaszczepiony to niech to zrobi jak najprędzej bo jest szansa, że prawdopodobne ograniczenia nie będą dotyczyły zaszczepionych osób.
Inauguracja spotkań już w niedzielę 29 sierpnia o 16.00. Będzie to krótki (niecała godzina) wstęp do dalszych spotkań, które będą odbywały się cyklicznie. Na początek co dwa tygodnie we środy, a jak będą chętni słuchacze i prelegenci to co tydzień :-)
Tak więc śledźcie nasz profil i czekamy na Was w nowym miejscu - ul. Na Kozłówce 25.
Na zachętę zdjęcie zachodu słońca widziane z pomostu portu Ognisty Ptak na Mazurach.