Welcome Holidays

Welcome Holidays Witamy. ; )

Myślę, że pomysłu Welcome przedstawiać zbytnio nie trzeba.

Jako, że razem z Michałem zrobiliśmy trzy imprezy Welcome Holidays, to pomyśleliśmy, że właśnie tutaj będzie można zrobić coś w stylu kanału informacyjnego. Z racji tego, że chcemy, aby każda z imprez ropoczynająca wakacje była coraz lepsza, będziemy z czasem zbliżania się dnia końca roku szkolnego informować o niej, i zarazem pytać, co byście chcieli aby się na niej znalazło czy też odbyło. Tutaj

też znajdą się zdjęcia z poprzednich trzech imprez. ; )


Pamiętajcie, że następna impreza już 29.05 ! A jeśli także po tej znowu będą jakieś zapytania i rzeczy typu "Welcome School", wtedy będzie można coś ogarnąć. ; )

UWAGA UWAGA!Niestety, nie wyszło nam spotkanie w te wakacje. Jednak pod wpływem wspomnień/filmów/zdjęć z poprzednich edy...
20/11/2014

UWAGA UWAGA!

Niestety, nie wyszło nam spotkanie w te wakacje. Jednak pod wpływem wspomnień/filmów/zdjęć z poprzednich edycji zrodził się pomysł, żeby REAKTYWOWAĆ WELCOME HOLIDAYS. Bezpłątny wstęp, zniżki na barze, towarzystwo starych znajomych, których nie widzieliśmy już dobry czas, zdecydowanie za długi czas.

Kto nie chciałby powspominać dawnych czasów? Ile wspólnych historii się przeżyło? Ile kontaktów się pourywało? Welcome daje okazję chociaż minimalnym stopniu to zrekompensować.

Jest co prawda dopiero początek roku, do wakacji jeszcze dużo czasu i dużo się może zmienić. Nie zmieni się jednak to, że jest chęć, aby piąta edycja WH jednak się odbyła!

Dlatego jest postawione pytanie: KTO JEST ZA? Kto komu powie na wejściu "jak dobrze Cię widzieć"? ;)

Tabu - Jak dobrze Cię widzieć (Official Video) Prezentujemy teledysk do pierwszego singla z trzeciej płyty zespołu Tabu "Endorfina"! Nieoficjalna premiera pł...

06/01/2014

Chcielibyście V-tą edycję Welcome Holidays? Spotkać znajomych i dowiedzieć się co u nich na studiach?
Ta edycja byłaby inna od pozostałych czterech. ; )

30/05/2013
30/05/2013

Witamy,

Chcieliśmy wszystkim bardzo gorąco podziękować za wczorajszą imprezę. Mamy nadzieję, że spędziliście miło czas i wracaliście do domów w dobrych nastrojach. ; )

Jednocześnie chcieliśmy podziękować za te 4 wspólne imprezy na przestrzeni czterech lat. Nie podjeliśmy jeszcze decyzji, czy cykl imprez będzie kontynuowany. Jednakże może się okazać, że ta impreza była ostatnią z serii Welcome Holidays.

Zdjęcia z imprezy powinny pojawić się dzisiaj w godzinach wieczornych. ; )

Pozdrawiamy,

Ekipa Welcome.

28/05/2013

Dzielił nas rok, później miesiące, tygodnie, a teraz już tylko godziny pozostają do corocznego uczczenia początku wakacji! Dlatego gwoli ścisłości przypominamy o kwestiach organizacyjnych:

1. Do klubu nie wchodzimy w sportowym obuwiu, ubraniu itp. Wiadomo o co chodzi. ; )

2. Nie wchodzimy ani pijani, ani pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Wychodzić będziecie na pewno w innym stanie. ; )

3. Zabierzcie ze sobą dokumenty tożsamości.

4. Jeśli ktoś nie zdążył kupić biletu, to będzie to można zrobić na wejściu do godziny 23.

5. Jeśli chciałby ktoś jeszcze lożę, to wystarczy napisać do nas w wiadomości prywatnej.

6. Jeśli ktoś będzie zachowywał się nieodpowiednio, ochrona wyrzuci taką osobę z klubu.

Impreza zapowiada się zajebiście i jeśli wszyscy się dostosują do ogólnych zasad dobrego zachowania to czeka nas wybitnie upojna noc. ; )

KEEP CALM AND WELCOME HOLIDAYS!

Długo oczekiwany widok. ; )
26/05/2013

Długo oczekiwany widok. ; )

5 5 5!!!
24/05/2013

5 5 5!!!

22/05/2013

[AKTUALIZACJA]

Na okazję imprezy ustaliliśmy z klubem dla Was specjalny cennik alkoholi!

Piwo lane - 8 zł (normalnie 10 zł),
Kamikadze 6 shotów 40ml - 15zł (zwykle 20 zł),
Piwo butelkowe - 10 zł (normalnie 12 zł),
Desperados - 10 zł (normalnie 12 zł),
Mojito, S*x On The Beach, Cuba Libre - 15 zł (normalnie 20zł),
Wódka + Redbull - 18 zł.

Jednocześnie przypominamy, że do imprezy zostało już tylko siedem krótkich dni!

19/05/2013

UWAGA!

Do imprezy coraz mniej czasu, biletów zacznie niedługo brakować. Jeśli ktoś jeszcze takowego nie posiada, to lepiej żeby się pospieszył! ; )

Za dwa tygodnie o tej porze zostaną już tylko 24 godziny do ŚWIĘTA MELANŻU W KRAKOWIE!Przypominamy o konkursie - jeśli c...
14/05/2013

Za dwa tygodnie o tej porze zostaną już tylko 24 godziny do ŚWIĘTA MELANŻU W KRAKOWIE!

Przypominamy o konkursie - jeśli chcesz dostać darmową wejściówkę, zaproś 300 swoich znajomych i udostępnij wydarzenie Welcome Holidays 04! Napisz na stronie wydarzenia ile zaproszonych ludzi było przed Twoim działaniem i po: np. 500-800. Mamy dla Was 10 darmowych wejściówek. ; )

A oprócz tego mały poradnik z przymrużeniem oka o tym, co można sobie odpuścić na imprezie. ENJOY!

Poradnik przestrzegający przed tym, czego nie należy robić bawiąc sie w klubie lub na dyskotece. Pomysł i reżyseria - Grzegorz Barański Kamera - Jerzy Łapińs...

ZOSTAŁ MIESIĄC DO NAJBARDZIEJ EPICKIEGO MELANŻU NA KONIEC MATUR/ROKU SZKOLNEGO EVER!!!!!!!!!!!!!
29/04/2013

ZOSTAŁ MIESIĄC DO NAJBARDZIEJ EPICKIEGO MELANŻU NA KONIEC MATUR/ROKU SZKOLNEGO EVER!!!!!!!!!!!!!

Sandu Ciorba - Dalibomba ( Wielka Dzika Bomba) © 2013 ® Viper Production™ SRL. Toate drepturile rezervate. ( Wielka Dzika Bomba) Cele mai noi manele 2013 Ver...

Adres

Ul. Estery 18
Kraków
31-056

Godziny Otwarcia

Czwartek 20:30 - 05:00
Piątek 20:30 - 05:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Welcome Holidays umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij