01/07/2020
PASAŻ KRÓLEWIECKI I WOLONTARIUSZE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ DIALOGU KULTUR ETZ CHAIM POMAGAJĄ OSOBOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ - PODOPIECZNYM FUNDACJI POTRAFIĘ POMÓC! TY TEŻ MOŻESZ WRZUCIĆ GROSIK DO ORBITALNEJ SKARBONKI I POMAGAĆ :)
Pomoc to efekt współpracy: we wrześniu 2019 roku Fundacja Potrafię Pomóc zawarła trójstronne porozumienie z zarządcą i przedsiębiorcami Pasaż Królewiecki oraz Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim, czego wynikiem była wspólna organizacja wydarzeń w Pasaż Królewiecki, podczas których wolontariusze ze szkoły pod opieką pani Anny Ponichtery zbierali pieniądze na rzecz m. in. budowy Kompleksu Potrafię Pomóc. Bardzo dziękujemy zarządcy i przedsiębiorcom Pasaż Królewiecki oraz Pani Annie Ponichterze i wolontariuszom ze Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim za zaangażowanie! :)
2547,87 zł - taką sumę do tej pory udało się zebrać dzięki hojności klientów i pracowników Pasaż Królewiecki na rzecz Fundacja Potrafię Pomóc w czasie wspólnie organizowanych wydarzeń, podczas zbiórek i przy użyciu pierwszej we Wrocławiu Orbitalna Skarbonka. Pieniądze wsparły podopiecznych naszej Fundacji, działania na rzecz dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnościami, czyli między innymi remont powstającego z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu pierwszego w Polsce Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznego Chorób Rzadkich, budowę w stolicy Dolnego Śląska supernowoczesnego Kompleksu Potrafię Pomóc oraz Mię, podopieczną Fundacji, która walczy z SMA. Każdemu, kto pomógł, DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE!
We wrześniu 2019, podczas pierwszej wspólnie zorganizowanej imprezy - Dnia zabaw z Fundacja Potrafię Pomóc - udało się zebrać 503,83 zł.
W grudniu zorganizowaliśmy wspólnie dwie imprezy - Mikołajki, podczas których zebrano 564,75 zł oraz Przedstawienie Muzyczne, na którym zostało zebrane 372, 98 zł.
W czasie Mikołajek zadebiutowała we Wrocławiu przekazana nam Orbitalna Skarbonka, która stanęła tego dnia w przestrzeni Pasaż Królewiecki i stoi tam do dziś. Na początku wrzucając do niej pieniądze pomagali Państwo w zebraniu środków na budowę Kompleksu Potrafię Pomóc i na ten cel, dzięki Państwa wielkim sercom udało się zebrać 1106,31 zł!
Z całego serca dziękujemy! :)
Obecnie celem zbiórki do Orbitalna Skarbonka jest pomoc naszej podopiecznej, maleńkiej Mii chorej na SMA, w zebraniu gigantycznej sumy na najdroższy lek świata, koszt to blisko 10 milionów złotych! Skarbonka stoi cały czas w Pasażu i będziemy wdzięczni za każdą wrzuconą do niej złotówkę!
WIĘCEJ INFORMACJI O MII:
https://www.siepomaga.pl/mia-sma
Dziękujemy wszystkim za serce i wspieranie naszych inicjatyw!