23/06/2026
Wczoraj zakończyliśmy sezon Kina Kobiet w Arcie, wracamy po wakacjach z nowymi tematami i filmami🎞❣️.
Tymczasem BARDZO dziękujemy wszystkim wiernym uczestniczkom za dobrą energię, która od Was do nas płynęła przez cały ten sezon.
Dziękujemy również bardzo mocno za pretekst do spotkań KinoSzkole i Joannie Zabłockiej - Skorek, której powstanie Kina Kobiet zawdzięczamy 😘.