/>

Galeria Piętro Wyżej

(4)

Opiekun: Grzegorz Jędrzejowski

Kurs rysunku i malarstwa Zabrze - Kurs rysunku i malarstwa
11/09/2015
Kurs rysunku i malarstwa Zabrze - Kurs rysunku i malarstwa

Kurs rysunku i malarstwa Zabrze - Kurs rysunku i malarstwa

OSTATNIE DNI ZAPISÓW! Pozostało jeszcze jedynie sześć wolnych miejsc dla chętnych do uczestniczenia w prowadzonym przeze mnie kursie rysunku i malarstwa. Zajęcia prowadzone będą w centrum Zabrza i rozpoczną się 15.09.2015. Nie zwlekaj, zapisz się jeszcze dzisiaj i skorzystaj z wyjątkowej okazji – ty…

Kurs Rysunku i Malarstwa - Zabrze
08/06/2014
Kurs Rysunku i Malarstwa - Zabrze

Kurs Rysunku i Malarstwa - Zabrze

Tel. + 48 885 434 930
E-mail: [email protected]
KURS RYSUNKU
I MALARSTWA

KURS PROWADZONY JEST W ZABRZU POD KIERUNKIEM TWÓRCY
MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU RYSOWANIA:
WITOLD BERUS
Tel. 885 434 930
e-mail: [email protected]

KURS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB OD 2 DO 100 LAT
(dla osób wybierających się do szkół plastycznych i dla miłośników sztuki)


opłata: 300 zł za 40 godzin miesięcznie ( dzieci i młodzież do lat 12 – 150zł)
zajęcia: w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:00
opłaty dodatkowe: 5 zł dla osoby pozującej ( potrzebujemy modeli)
model otrzymuje 5 zł za godzinę pozowania, czyli 25 zł w sobotę i 25 zł w niedzielę
uczestnicy kursu przynoszą na zajęcia swój brystol, płótno lub tekturę: 100cm x 70cm, ołówki, gumki, pędzle, farby, palety.
organizatorzy kursu zapewniają dla każdego kursanta: sztalugę, podkładkę i odpowiednio oświetlone pomieszczenie.

YEAR OF THE DRAWING COURSE
AND PAINTING
ALSO VACATION AND HOLIDAY
COURSE IS CONDUCTED UNDER THE DIRECTION in Zabrze Crew
INTERNATIONAL FESTIVAL OF DRAWING:
WITOLD BERUS
Tel. + 48 885 434 930
E-mail: [email protected]
designed COURSE IS FOR PEOPLE FROM 2 TO 100 YEARS
(for those choosing to art schools and for art lovers)


fee: 300 zł for 40 hours a month (children and adolescents under the age of 17 - 150 zł)
classes: every Saturday and Sunday from 10:00 to 15:00
Additional fees: 5 zł for a person who poses (we need models)
model receives 5 zł per hour posing, or 25 zł on Saturday and Sunday 25 zł
course participants bring to class your card stock, canvas or board: 100cm x 70cm, pencils, erasers, brushes, paints, palettes.
Course organizers provide for each student: easel, pad and properly lit room

Wskrzeszenie 2
18/02/2014
Wskrzeszenie 2

Wskrzeszenie 2

Osiemdziesięciu siedmiu artystów z kraju i spoza granic (Niemcy, Francja, USA, Japonia) przedstawiło po jednym dziele ze swojej bogatej twórczości.

Wydarzenia 14.10.2013
15/10/2013
Wydarzenia 14.10.2013

Wydarzenia 14.10.2013

Wręczono nagrody i wyróżnienia XVI Międzynarodowego Festiwalu RysowaniaW Centrum...

Fundacja dla Śląska
12/07/2013
Fundacja dla Śląska

Fundacja dla Śląska

Urodzony 6 października 1959 roku w Żywcu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. (ASP Kraków – Zamiejscowy Wydział Grafiki w Katowicach – kierunek Kształtowanie Otoczenia w Zakresie Komunikacji Wizualnej). Dyplom obronił z wynikiem bardzo dobrym, pod kierunkiem prof. Jerzego Wuttke - proje...

12/07/2013
Furgaleria.pl - Sztuka współczesna online

Furgaleria.pl - Sztuka współczesna online

Dzieła sztuki z gwarancją jakości - malarstwo, grafika, rysunek, rzeźba, plakat, dizajn - zaawansowane wyszukiwanie.

Sign up to ArtStack!
07/07/2013
Sign up to ArtStack!

Sign up to ArtStack!

Click here to see art Witold stacked - ArtStack is the easy way to discover art through friends

Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu
02/07/2013

Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu

16th International Festival of Drawing Zabrze-Katowice 2013 PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 16 MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU RYSOWANIA ZABRZE – KATOWICE 2013 29 MAJA 2013 ROKU Jury 16 MFR w składzie: PRZEWODNICZĄCY – prof. Antoni Cygan – Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach CZŁONKOWIE - prof. Roman Starak - Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - prof. Zbigniew Blukacz – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach - prof. Ireneusz Walczak – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach - dr Michał Minor – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach dokonało oceny prac i przyznało nagrodę Grand Prix oraz nagrody w poszczególnych ośmiu kategoriach: GRAND PRIX KLAUDIA SZNURA, lat 18, ( Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu, Klub „Pastel”- Zabrze ). I KATEGORIA – szkoły specjalne: 1 MIEJSCE – MICHAŁ KEMPA, lat 17, ( ZSZ w Gliwicach ), dwie prace. 2 MIEJSCE – ANDRZEJ KRAWIEC, lat 33, ( WTZ Ośrodek Dla Niepełnosprawnych im.”Najświętszego Serca Jezusa” w Rudzie Śląskiej ), trzy prace. 3 MIEJSCE – nie przyznano WYRÓŻNIENIE – NIKOLA KNIAŹ, lat 9, ( Zespół Szkół Specjalnych Nr 42 w Zabrzu). WYRÓŻNIENIE – KRZYSZTOF KORZYCKI, lat 40, ( WTZ Ośrodek Dla Niepełnosprawnych im. „Najświętszego Serca Jezusa” w Rudzie Śląskiej ). WYRÓŻNIENIE – DAMIAN SZCZEPANIK lat 12, ( Zespół Szkół Specjalnych Nr 38 w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – ANGELIKA WIECZOREK, lat 18, ( Zespół Szkolno - Przedszkolny Dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących – Katowice ). II KATEGORIA – od 2 do 6 lat: 1 MIEJSCE – MAKS BOCHENEK, lat 5, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). 2 MIEJSCE – ASIA CICHOŃ, lat 6, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). 3 MIEJSCE – IGOR KRUPIŃSKI, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). 3 MIEJSCE – ANTONINA TOBIASZ, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – EWELINA GOŁDY, lat 6, ( Przedszkole Katolickie w Zabrzu Mikulczycach ). WYRÓŻNIENIE – ANIA LOCH, lat 6, ( Katolickie Przedszkole „Tęcza” ). WYRÓŻNIENIE – MARIA RAU, lat 3, ( Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – MARTYNA SAMOCIUK, lat 5, ( Klub „Pastel” - Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – DOROTA SINEK, lat 4, ( MDK 2 Klub „Pinokio” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – POLA STRUMIŃSKA, lat 6, ( Gliwice ). WYRÓŻNIENIE – MACIEJ SZCZEPANIK, lat 6, ( Klub „Pastel” - Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – STAŚ SZCZYGIEŁ, lat 5, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór). WYRÓŻNIENIE – ANTONINA TOBIASZ, lat 5, ( Klub „Pastel” - Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – KACPER WIATRZYK, lat 6, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). WYRÓŻNIENIE – OLAF ZGOLIK, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). III KATEGORIA – od 7 do 10 lat: 1 MIEJSCE – JOWITA JĘDRZEJOWSKA, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). 1 MIEJSCE – MIRIAM NIESŁONA, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). 2 MIEJSCE – AMELIA PIETKIEWICZ, lat 9 ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza). 2 MIEJSCE – GEORGINA URBANEK, lat 10, ( Galeria „Unikat” – Chorzów ). 3 MIEJSCE – ANIA KASPRZAK- DŻYBERTI, lat 8, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). 3 MIEJSCE – MICHALINA KASPRZAK, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). WYRÓŻNIENIE – AMANDA BARBLIK, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). WYRÓŻNIENIE – AGATA BĘDZIŃSKA, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – MAJA FRYCZKOWSKA, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA KALINOWSKA, lat 10, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – EMILIA KOCIELSKA, lat 7, ( MDK 2 Klub „Pinokio” ). WYRÓŻNIENIE – TOBIASZ KOPA, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór). WYRÓŻNIENIE – KATARZYNA MENDEL, lat 5, ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza ). WYRÓŻNIENIE – PAULINA POLK, lat 8, ( MDK 2 – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – MARIA ROROT, lat 10, ( MDK 2 – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – SANDRA RYMISZ, lat 10, ( SP 35 w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – PATRIK SIPKOVSKY, lat 9, ( ZUS Trnava Słowacja ). WYRÓŻNIENIE – MICHAŁ SZCZUPAŁ, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – JULIA WAWRZYNEK, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ). WYRÓŻNIENIE – ANNA WYSZYŃSKA, lat 7, ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza ). IV KATEGORIA – od 11 do 13 lat: 1 MIEJSCE – MAJA SOBOLEWSKA, lat 12, ( SP Nr 45 Bytom ). 2 MIEJSCE – JULIA ŚLIWIŃSKA, lat 13, ( Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Bielsko – Biała ). 3 MIEJSCE – ANNA MOTAK, lat 13, ( Gimnazjum Nr 15 w Gliwicach ). WYRÓŻNIENIE – HANNA DECKERT, lat 13, ( MDK 2 – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – ADRIANNA KNAPIK, lat 13, ( POSSP w Bielsku – Białej). WYRÓŻNIENIE – NATALIA MICHALSKA, lat 13, ( I Społeczne Gimnazjum w Gliwicach). WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA PIECH, lat 12, ( MDK 2 – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – ANDRZEJ PIECHACZEK, lat 13, ( SP Nr 16 w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – OLA ROCZNIOK, lat 13, ( SP Nr 1 w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – ANNA RUMIN, lat 11, ( Klub „Pastel” – Zabrze, SP Nr10 w Gliwicach ), dwie prace. WYRÓŻNIENIE – ANNA SOCZAWA, lat 13, ( POSSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – JULIA SPANDEL, lat 12, (Siemianowickie Centrum Kultury w Siemianowicach Śląskich). WYRÓŻNIENIE – SANDRA STOJAŃSKA, lat 12, ( POSSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – JAKUB ŚLĘZAK, lat 12, ( ZSO Nr 11 w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – DANYIL ZAHORODSKYI, lat 13, ( Rovne Ukraina ). V KATEGORIA – od 14 do 16 lat: 1 MIEJSCE – BARTEK ZAMARŁO, lat 16, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). 2 MIEJSCE – ANNA OCZKOWICZ, lat 16, ( ZSP w Katowicach ). 3 MIEJSCE – DOMINIKA SZWEDA, lat 16, ( ZSP w Katowicach ). 3 MIEJSCE – KLAUDIA STĘPIEŃ, lat 16, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – MAKSYM CHERNIAVSKYI, lat 16, ( Rovne Ukraina ). WYRÓŻNIENIE – AURELIA DŁUGOKĘCKA, lat 14, ( Gimnazjum Nr 12 w Rudzie Śląskiej ). WYRÓŻNIENIE – SZYMON HAJDUGA, lat 15, ( OSSP w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – KINGA KASTELIK, lat 15, ( ZSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – MAJA KUPIEC, lat 16, ( ZSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – KSENIA MAKAŁA, lat15, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – MARIA MAZUREK, lat 15, ( ZSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – MILENA NOWAK, lat 15, ( OPP4 – CET – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – MAŁGORZATA PASEK, lat 16, ( OSSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – KAROLINA PIOTROWSKA, lat 15, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – DAGMARA RZADKOWSKA, lat 15, ( ZSO Nr 1 w Rudzie Śląskiej, MDK ). WYRÓZNIENIE – ALEKSANDRA RZESZUT, lat 16, ( ZSP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA SALOMON, lat 15, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – OLEKSANDRA SAMKOWA, lat 14, ( Rovne Ukraina ). WYRÓŻNIENIE – JULIA STAŚCZAK, lat 14, ( Gimnazjum Nr 1 – Sucha Góra Bytom ). WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA ZAWIŚLAK, lat 16, ( ZSP w Katowicach ). VI KATEGORIA – od 17 do 20 lat: 1 MIEJSCE – KLAUDIA SZNURA, lat 18, ( OSSP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze ). 2 MIEJSCE – DAMIAN MASŁOWSKI, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). 3 MIEJSCE – AGATA LEŻUCH, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). 3 MIEJSCE – ALEKSANDRA RAJNISZ, lat 18, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – BARBARA DZIUBASIK, lat 18, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA HYŁA, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). WYRÓZNIENIE – MAŁGORZATA JENIEC, lat 20, ( LP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze). WYRÓZNIENIE – ANNA KOCZUR, lat 20, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – JUSTYNA KULIK, lat 18, ( LP w Zabrzu ). WYRÓŻNIENIE – AGATA LEŻUCH, lat 18, ( Klub „Pastel” ). WYRÓŻNIENIE – ANETA ŁUCZYŃSKA, lat 20, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – GRAŻYNA MALEK, lat 20, ( MDK 2 – Zabrze ). WYRÓŻNIENIE – SONIA NOWOK, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). WYRÓŻNIENIE – ANNA PAWLUSZKIEWICZ, lat 18, ( LP w Bielsku – Białej ). WYRÓŻNIENIE – KATARZYNA PIĄTEK, lat 18, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ). WYRÓZNIENIE – MARTYNA RYCHLIK, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ). WYRÓZNIENIE – ZUZANNA SKAŁĘCKA, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ), dwie prace. WYRÓZNIENIE – MAGDALENA ŚLIWIŃSKA, lat 19, ( Klub „Pastel” ). WYRÓŻNIENIE – RENATA TYMOLEWSKA, lat 19, ( ZSP w Katowicach ). WYRÓŻNIENIE – BARTŁOMIEJ WALISKO, lat 19, ( LP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze). VII KATEGORIA – od 21 do 25 lat WYRÓŻNIENIE – RAFAŁ BINIĘDA, lat 25, ( MDK 2- Klub ”Pinokio” – Zabrze ). VIII KATEGORIA – od 26 do 100 lat: WYRÓŻNIENIE – L’UBICA KRALIKOVA, lat 42, ( Trnava Słowacja ). WYRÓŻNIENIE - YULIIA ONYSHKEVYCH, lat 34, ( Rovne Ukraina ).

Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu
04/06/2013

Międzynarodowy Festiwal Rysowania w Zabrzu

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY
16 MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU RYSOWANIA
ZABRZE – KATOWICE 2013
MINUTES OF THE PROCEEDINGS OF THE JURY
16th INTERNATIONAL FESTIVAL OF DRAWING
Zabrze - Katowice 2013

May 29, 2013




16 MFR jury composed of:




THE PRESIDENT - prof. Antoni Cygan - Rector of the Academy of Fine Arts in Katowice




MEMBERS
- Prof. Roman Starak - Technical University in Katowice
- Prof. Zbigniew Blukacz - Academy of Fine Arts in Katowice
- Prof. Ireneusz Walczak - Academy of Fine Arts in Katowice
- Dr. Michał Minor - Academy of Fine Arts in Katowice




assessed the work and awarded the Grand Prix, and the prize in each of eight categories:

29 MAJA 2013 ROKU

Jury 16 MFR w składzie:

PRZEWODNICZĄCY – prof. Antoni Cygan – Rektor Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

CZŁONKOWIE
- prof. Roman Starak - Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
- prof. Zbigniew Blukacz – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
- prof. Ireneusz Walczak – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
- dr Michał Minor – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

dokonało oceny prac i przyznało nagrodę Grand Prix oraz nagrody w poszczególnych ośmiu kategoriach:

GRAND PRIX

KLAUDIA SZNURA, lat 18, ( Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu, Klub „Pastel”- Zabrze ).

I KATEGORIA – szkoły specjalne:

1 MIEJSCE – MICHAŁ KEMPA, lat 17, ( ZSZ w Gliwicach ), dwie prace.
2 MIEJSCE – ANDRZEJ KRAWIEC, lat 33, ( WTZ Ośrodek Dla Niepełnosprawnych im.”Najświętszego Serca Jezusa” w Rudzie Śląskiej ), trzy prace.
3 MIEJSCE – nie przyznano
WYRÓŻNIENIE – NIKOLA KNIAŹ, lat 9, ( Zespół Szkół Specjalnych Nr 42 w Zabrzu).
WYRÓŻNIENIE – KRZYSZTOF KORZYCKI, lat 40, ( WTZ Ośrodek Dla Niepełnosprawnych im. „Najświętszego Serca Jezusa” w Rudzie Śląskiej ).
WYRÓŻNIENIE – DAMIAN SZCZEPANIK lat 12, ( Zespół Szkół Specjalnych Nr 38 w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – ANGELIKA WIECZOREK, lat 18, ( Zespół Szkolno - Przedszkolny Dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących-Katowice ).

II KATEGORIA – od 2 do 6 lat:

1 MIEJSCE – MAKS BOCHENEK, lat 5, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
2 MIEJSCE – ASIA CICHOŃ, lat 6, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
3 MIEJSCE – IGOR KRUPIŃSKI, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
3 MIEJSCE – ANTONINA TOBIASZ, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – EWELINA GOŁDY, lat 6, ( Przedszkole Katolickie w Zabrzu Mikulczycach ).
WYRÓŻNIENIE – ANIA LOCH, lat 6, ( Katolickie Przedszkole „Tęcza” ).
WYRÓŻNIENIE – MARIA RAU, lat 3, ( Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – MARTYNA SAMOCIUK, lat 5, ( Klub „Pastel” - Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – DOROTA SINEK, lat 4, ( MDK 2 Klub „Pinokio” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – POLA STRUMIŃSKA, lat 6, ( Gliwice ).
WYRÓŻNIENIE – MACIEJ SZCZEPANIK, lat 6, ( Klub „Pastel” - Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – STAŚ SZCZYGIEŁ, lat 5, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór).
WYRÓŻNIENIE – ANTONINA TOBIASZ, lat 5, ( Klub „Pastel” - Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – KACPER WIATRZYK, lat 6, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
WYRÓŻNIENIE – OLAF ZGOLIK, lat 5, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).

III KATEGORIA – od 7 do 10 lat:

1 MIEJSCE – JOWITA JĘDRZEJOWSKA, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
1 MIEJSCE – MIRIAM NIESŁONA, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
2 MIEJSCE – AMELIA PIETKIEWICZ, lat 9 ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza).
2 MIEJSCE – GEORGINA URBANEK, lat 10, ( Galeria „Unikat” – Chorzów ).
3 MIEJSCE – ANIA KASPRZAK- DŻYBERTI, lat 8, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
3 MIEJSCE – MICHALINA KASPRZAK, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
WYRÓŻNIENIE – AMANDA BARBLIK, lat 10, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
WYRÓŻNIENIE – AGATA BĘDZIŃSKA, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – MAJA FRYCZKOWSKA, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA KALINOWSKA, lat 10, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – EMILIA KOCIELSKA, lat 7, ( MDK 2 Klub „Pinokio” ).
WYRÓŻNIENIE – TOBIASZ KOPA, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór).
WYRÓŻNIENIE – KATARZYNA MENDEL, lat 5, ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza ).
WYRÓŻNIENIE – PAULINA POLAK, lat 8, ( MDK 2 – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – MARIA ROBOT, lat 10, ( MDK 2 – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – SANDRA RYMISZ, lat 10, ( SP 35 w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – PATRIK SIPKOVSKY, lat 9, ( ZUS Trnava Słowacja ).
WYRÓŻNIENIE – MICHAŁ SZCZUPAŁ, lat 8, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – JULIA WAWRZYNEK, lat 9, ( Instytut Edukacji Przez Sztukę – Suchy Bór ).
WYRÓŻNIENIE – ANNA WYSZYŃSKA, lat 7, ( Pałac Kultury Zagłębia – Dąbrowa Górnicza ).

IV KATEGORIA – od 11 do 13 lat:

1 MIEJSCE – MAJA SOBOLEWSKA, lat 12, ( SP Nr 45 Bytom ).
2 MIEJSCE – JULIA ŚLIWIŃSKA, lat 13, ( Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych – Bielsko – Biała ).
3 MIEJSCE – ANNA MOTAK, lat 13, ( Gimnazjum Nr 15 w Gliwicach ).
WYRÓŻNIENIE – HANNA DECKERT, lat 13, ( MDK 2 – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – ADRIANNA KNAPIK, lat 13, ( POSSP w Bielsku – Białej).
WYRÓŻNIENIE – NATALIA MICHALSKA, lat 13, ( I Społeczne Gimnazjum w Gliwicach).
WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA PIECH, lat 12, ( MDK 2 – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – ANDRZEJ PIECHACZEK, lat 13, ( SP Nr 16 w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – OLA ROCZNIOK, lat 13, ( SP Nr 1 w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – ANNA RUMIN, lat 11, ( Klub „Pastel” – Zabrze, SP Nr10 w Gliwicach ), dwie prace.
WYRÓŻNIENIE – ANNA SOCZAWA, lat 13, ( POSSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – JULIA SPANDEL, lat 12.
WYRÓŻNIENIE – SANDRA STOJAŃSKA, lat 12, ( POSSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – JAKUB ŚLĘZAK, lat 12, ( ZSO Nr 11 w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – DANYIL ZAHORODSKYI, lat 13, ( Rovne Ukraina ).

V KATEGORIA – od 14 do 16 lat:

1 MIEJSCE – BARTEK ZAMARŁO, lat 16, ( Rabka Zdrój ).
2 MIEJSCE – ANNA OCZKOWICZ, lat 16, ( ZSP w Katowicach ).
3 MIEJSCE – DOMINIKA SZWEDA, lat 16, ( ZSP w Katowicach ).
3 MIEJSCE – KLAUDIA STĘPIEŃ, lat 16, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – MAKSYM CHERNIAVSKYI, lat 16, ( Rovne Ukraina ).
WYRÓŻNIENIE – AURELIA DŁUGOKĘCKA, lat 14, ( Gimnazjum Nr 12 w Rudzie Śląskiej ).
WYRÓŻNIENIE – SZYMON HAJDUGA, lat 15, ( OSSP w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – KINGA KASTELIK, lat 15, ( ZSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – MAJA KUPIEC, lat 16, ( ZSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – KSENIA MAKAŁA, lat15, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – MARIA MAZUREK, lat 15, ( ZSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – MILENA NOWAK, lat 15, ( OPP4 – CET – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – MAŁGORZATA PASEK, lat 16, ( OSSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – KAROLINA PIOTROWSKA, lat 15, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – DAGMARA RZADKOWSKA, lat 15, ( ZSO Nr 1 w Rudzie Śląskiej, MDK ).
WYRÓZNIENIE – ALEKSANDRA RZESZUT, lat 16, ( ZSP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA SALOMON, lat 15, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – OLEKSANDRA SAMKOWA, lat 14, ( Rovne Ukraina ).
WYRÓŻNIENIE – JULIA STAŚCZAK, lat 14, ( Gimnazjum Nr 1 – Sucha Góra Bytom ).
WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA ZAWIŚLAK, lat 16, ( ZSP w Katowicach ).


VI KATEGORIA – od 17 do 20 lat:

1 MIEJSCE – KLAUDIA SZNURA, lat 18, ( OSSP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze ).
2 MIEJSCE – DAMIAN MASŁOWSKI, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ).
3 MIEJSCE – AGATA LEŻUCH, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
3 MIEJSCE – ALEKSANDRA RAJNISZ, lat 18, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – BARBARA DZIUBASIK, lat 18, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ).
WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA HYŁA, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ).
WYRÓZNIENIE – MAŁGORZATA JENIEC, lat 20, ( LP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze).
WYRÓZNIENIE – ANNA KOCZUR, lat 20, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – JUSTYNA KULIK, lat 18, ( LP w Zabrzu ).
WYRÓŻNIENIE – AGATA LEŻUCH, lat 18, ( Klub „Pastel” ).
WYRÓŻNIENIE – ANETA ŁUCZYŃSKA, lat 20, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – GRAŻYNA MALEK, lat 20, ( MDK 2 – Zabrze ).
WYRÓŻNIENIE – SONIA NOWOK, lat 17, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ).
WYRÓŻNIENIE – ANNA PAWLUSZKIEWICZ, lat 18, ( LP w Bielsku – Białej ).
WYRÓŻNIENIE – KATARZYNA PIĄTEK, lat 18, ( ZSP im. Kenara w Zakopanem ).
WYRÓZNIENIE – MARTYNA RYCHLIK, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ).
WYRÓZNIENIE – ZUZANNA SKAŁĘCKA, lat 18, ( Klub „Pastel” – Zabrze ), dwie prace.
WYRÓZNIENIE – MAGDALENA ŚLIWIŃSKA, lat 19, ( Klub „Pastel” ).
WYRÓŻNIENIE – RENATA TYMOLEWSKA, lat 19, ( ZSP w Katowicach ).
WYRÓŻNIENIE – BARTŁOMIEJ WALISKO, lat 19, ( LP w Zabrzu, Klub „Pastel” – Zabrze).

VII KATEGORIA – od 21 do 25 lat

WYRÓŻNIENIE – RAFAŁ BINIĘDA, lat 25, ( Zabrze ).


VIII KATEGORIA – od 26 do 100 lat:

WYRÓŻNIENIE – L’UBICA KRALIKOVA, lat 42, ( Trnava Słowacja ).
WYRÓŻNIENIE - YULIIA ONYSHKEVYCH, lat 34, ( Rovne Ukraina ).


Wręczenie nagród laureatom festiwalu odbędzie się 11 października 2013 o godzinie 14:00 (piątek),
w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek w Katowicach, w Galerii Piętro Wyżej przy Placu Sejmu Śląskiego 2.

Address

Plac Sejmu Śląskiego 2
Katowice
40-032

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Galeria Piętro Wyżej posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact the business

Send a message to Galeria Piętro Wyżej:

Category

Nearby arts & entertainment


Other Art Galleries in Katowice

Show All