03/02/2025
Kochani, nadszedł czas.
W kwietniu tego roku Swing Revolution będzie obchodziło swoje 12 urodziny. Te 12 lat wypełnione było niesamowitymi przygodami i wydarzeniami, zawiązywaniem wspaniałych znajomości, oraz rzecz jasna - najlepszym pod słońcem rodzajem tańców.
Jednocześnie w tle odgrywała się druga część tej historii. Prowadzenie tak dużej organizacji, jaką jest w tej chwili SRT, z każdym rokiem robiło się coraz cięższe i dostarczało nam wiele stresu, przesłaniając pozytywne aspekty tworzenia naszej społeczności. Niestety, doszliśmy do momentu, gdzie nie jesteśmy w stanie dalej dźwigać tej inicjatywy i nadszedł czas, żeby się z nią pożegnać.
A zatem mamy ważne ogłoszenie - luty będzie ostatnim miesiącem funkcjonowania Swing Revolution. Zajęcia odbywać się będą do 26.02.2025 włącznie, natomiast 2 ostatnie dni lutego przeznaczymy na demontaż i opróżnienie studia. Ale zanim to nastąpi, pożegnamy się z naszym studiem i z SRT tak jak najlepiej umiemy - imprezą w sobotę 22.02 pod hasłem "MELANŻ OSTATECZNY". ;)
Za nami długa droga. Nauczyliśmy się wiele - głównie dzięki realizowaniu dzikich pomysłów i popełnianiu błędów. ;) Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i współtworzyli z nami nasze marzenie o swingu w Trójmieście - począwszy od naszej niezastąpionej ekipy, która nie szczędziła swojego zaangażowania i serca, poprzez każdego z Was, kto był częścią lub sympatykiem naszej społeczności. W naszych sercach niezmiennie szczególne miejsce zajmuje Bogna Jabłońska-Kwast, z którą zaczynaliśmy tę szaloną przygodę. Mamy też nieskończone pokłady wdzięczności dla tych, z którymi tę przygodę kończymy, bez których ostatnie 2 lata prowadzenia SRT byłoby dosłownie niemożliwe i które wspierały nas w najtrudniejszych momentach: Marty Burzyńskiej, Julii Dudy i Aleksandry Wybrańskiej.
Wiedzcie, że była to dla nas niesamowicie trudna decyzja i podejmujemy ją z ciężkim sercem. I chociaż to koniec SRT, wierzymy, że (zgodnie z naszym pierwszym mottem "Zakotwiczamy Lindy Hop") udało nam się zakotwiczyć swinga w Trójmieście na dobre, a powstała pustka zostanie szybko zapełniona przez nowe inicjatywy. Mocno trzymamy kciuki za dalszy rozwój trójmiejskiej sceny swingowej - tańczcie i bawcie się... a my teraz nieco odsapniemy. ;)
Ściskamy,
Bonk i Miotk
(Kasia i Tomek, czyli Szefostwo :) )