11/06/2026
Zapraszamy na warsztaty konsultacyjne, dotyczące tworzenia polityki zdrowotnej 🩺 Miasto Gdańsk.
Na spotkaniu omówione będą rekomendacje wypracowane dotychczas w ramach prac eksperckich, w sześciu obszarach tematycznych związanych ze zdrowiem publicznym:
🗂️ zagadnienia koordynacji systemu,
🧠 zdrowia psychicznego i uzależnień,
🤸♀️ profilaktyki i promocji zdrowia,
👶 wsparcia dzieci i rodzin,
🌳 zdrowego środowiska życia i starzenia się
🔐 równości w dostępie do usług zdrowotnych.
🗣️ Warsztaty będą okazją do wymiany opinii, zgłoszenia uwag oraz dyskusji nad proponowanymi kierunkami działań, które mają stać się podstawą długofalowej polityki zdrowotnej Gdańska.
📣 Do udziału zapraszamy mieszkanki i mieszkańców, a także przedstawicieli i przedstawicielki różnych środowisk: instytucji oraz organizacji zainteresowanych 👁️ rozwojem zdrowego, przyjaznego i dostępnego systemu wsparcia zdrowia w naszym mieście.
📆 19 czerwca 2026 r., piątek
⏰ w godzinach między 14:00 a 18:00
📍 Centrum Dolna Brama, Gdańsk, ul. Dolna Brama 8.
Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy i konsultacyjny. Zależy nam na zebraniu 👐 różnorodnych perspektyw oraz doświadczeń, które pozwolą dopracować proponowane rozwiązania i lepiej odpowiedzieć na potrzeby Gdańszczan i Gdańszczanek.
✍️ Zapisy przez formularz dostępny w komentarzu. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału do 15 czerwca 2026 r.
Monika Chabior, Kasia Ziemann, Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień