02/12/2019
Jupi! Dzięki Wam mamy już zarys tematów spotkań dietetycznych z Aga ma smaka - żyj i jedz zdrowo na najbliższe miesiące:
1) Co zamiast cukru?
2) Dieta wegańska i wegetariańska - jak to ugryźć?
3) Dobre i złe połączenia w diecie
4) Tłuszcze w diecie. Jakie jeść? Jakich unikać?
5) Jak komponować zdrowe posiłki?
Od stycznia, raz w miesiącu, będziemy spotykać się na "dietetycznych pogaduchach". Ale to tylko część tego, co planujemy dla Was w naszych skromnych progach.
Bądźcie z nami. :)