02/03/2024
Jak można przeczytać w artykule na stronie debica.tv jest zapowiedziana budowa nowego skate parku przy odkrytym basenie. Kwota jaka ma zostać wyłożona przez miasto to 680 tyś. złotych.
Zastanawiające jest to że zawsze takie wiadomości wychodzą od Pana Burmistrza i ratusza przy okazji zbliżających się wyborów. Hmmm a może miasto pozazdrościło obiektu jaki powstał przy Basen Nemo Pustkow Osiedle ?
Pozostaje nam tylko czekać i obserwować co w tym temacie będzie się działo.