09/01/2026
Pierwsze spotkanie otwarte w 2026 roku już za nami! 🎉
Tradycyjnie serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania otwarte oraz naukę gry odbywające się co niedzielę.
Na których można:
nauczyć się gry Magic: The Gathering,
pograć razem z innymi,
przynieść własne gry planszowe i pograć ze znajomymi, jeśli z powodu braku miejsca nie możecie grać we własnym zaciszu.
Składamy również ogromne podziękowania dla naszego sponsora https://panmysza.pl/ oraz Five o'clock - Szkoła językowa za udostępnienie lokacji.
Dziękujemy za wsparcie i możliwość organizacji turniejów w Chełmie przez cały 2025 rok i niech ten będzie udany!
Jak zwykle po więcej informacji zapraszamy na https://mtgchelm.pl/