12/10/2019
Długo milczeliśmy, bo sami wiemy, że termin otwarcia nowego pokoju "troszeczkę" się obsunął 😂
Oba nasze pokoje zostały otwarte w konkretnym terminie z jednego powodu- ktoś w pewnym momencie stwierdził „nieee no do tego czasu to już napewno wszystko skończymy!” i przyjmował rezerwację na konkretną datę. Im bliżej terminu, tym bardziej się stresowaliśmy i coraz częściej padało w przestrzeń „nie waż się nigdy więcej robić takiego numeru!”
OTÓŻ.
I did it again.
Przyjęłam rezerwację.
Usprawiedliwia mnie tylko to, że ekipa, która się zapowiedziała to nasi wierni fani i naprawdę rzadko bywają w Bydgoszczy.
Co oznacza, że Expecto Patronum zyskało konkretną, nieprzekraczalną datę otwarcia. Jaką? Tego nie zdradzimy, ale uwierzcie - to już naprawdę niedługo. Niektórzy z Was pewnie to wydedukują, to trochę jak zagadka ;)
Niemniej innych rezerwacji jeszcze nie przyjmujemy, daty nie zdradzamy, ALE tym razem to z czystym sercem mogę obiecać, że JUŻ ZA CHWILĘ, JUŻ ZA MOMENCIK! Dziękujemy za Waszą cierpliwość - jesteście najlepsi!
K.