21/06/2020
Nów w Raku. Woda. Świat emocji, które przepływają przez Ciało.
Jestem. Dziś weszłam do wody, zanurzyłam się w niej ś w i a d o m i e. Chwilę stałam przy brzegu, przygotowując się na zmianę swego najbliższego otoczenia. I oto z Powietrza weszłam do Wody. Z brzegu wydawało mi się, że będzie nieprzyjemnie i zimno, a okazało się, że jest lekko, orzeźwiająco i kojąco. Że wiem doskonale jaka jest Woda i jak się w niej poruszać. Bez strachu, bez potrzeby kontroli. Poczułam, że w Wodzie jest mi dobrze dopóki pozostaję w Ruchu. Wtedy naprawdę czuję jej moc. Niezwykłe doświadczenie Wody.
Jesteśmy w niezwykłym miejscu, gdy Kosmos mówi wyraźnie, jeśli go nie słyszysz wskocz do Kasi .moc i przeczytaj słowa o tym co na niebie, słowa pełne inspiracji. ♋
📷 🙏