Grupa PLUSMINUS

Grupa PLUSMINUS Grupę tworzą artystki, absolwentki ASP w Łodzi, a ich prace można oglądać na wystawach w całym kraju.

Tym razem kameralnie w uroczym miejscu - galeria Garaż i czwarta odsłona naszego jubileuszu.
20/09/2025

Tym razem kameralnie w uroczym miejscu - galeria Garaż i czwarta odsłona naszego jubileuszu.

17/09/2025
11/09/2025
My już po wernisażu , ale zdjęcia zrobione jeszcze przed otwarciem wystawy.Dziękujemy Barbara Balwicka za organizację i ...
10/09/2025

My już po wernisażu , ale zdjęcia zrobione jeszcze przed otwarciem wystawy.
Dziękujemy Barbara Balwicka za organizację i gościnę w galerii PŁ, a wszystkim przybyłym za zainteresowanie naszą sztuką i słowa uznania !Zapraszamy do oglądania prac do 22 września !

09/09/2025
To już nasza trzecia wystawa jubileuszowa. Serdecznie zapraszamy  10 września do Galerii Biblio-Art!
03/09/2025

To już nasza trzecia wystawa jubileuszowa.
Serdecznie zapraszamy 10 września do Galerii Biblio-Art!

Już 8 czerwca w  niedzielę, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę jubileuszową ! Tym razem spotkamy się w kameralnej ...
30/05/2025

Już 8 czerwca w niedzielę, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę jubileuszową ! Tym razem spotkamy się w kameralnej galerii Europejskiego Centrum Kultury Logos. Będą inne prace, inny klimat !

Dobiegła końca nasza pierwsza wystawa jubileuszowa w MeMo Mediateka, tak prezentowały się nasze prace. A już niebawem za...
29/05/2025

Dobiegła końca nasza pierwsza wystawa jubileuszowa w MeMo Mediateka, tak prezentowały się nasze prace.
A już niebawem zapraszamy na kolejną wystawę !

Serdecznie DZIĘKUJEMY za słowa o nas , które na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci ! ❤️Krysia Mik, Barbara Bal...
12/05/2025

Serdecznie DZIĘKUJEMY za słowa o nas , które na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci ! ❤️Krysia Mik, Barbara Balwicka, Danuta Pospiech, Waldemar Sondka, Piotr Mastalerz, JanuszWiśnioch.
Tekst do wystawy Maria Sadowska

PODZIĘKOWANIA. Na nasz wernisaż przybyła niezliczona ilość gości . Dziękujemy za obecność : kolegom artystom niezależnym...
11/05/2025

PODZIĘKOWANIA.

Na nasz wernisaż przybyła niezliczona ilość gości . Dziękujemy za obecność : kolegom artystom niezależnym i zrzeszonym w ZPAP okręg łódzki oraz prezes Ewa Fukuoka, przyjaciołom z okręgu wieluńskiego i Pani dyrektor Aleksandrze Ostrycharz Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach ,
profesorom naszej macierzystej uczelni ASP, łódzkim kuratorom , marszandom, organizatorom aukcji charytatywnych , znajomym , przyjaciołom i naszym rodzinom .❤️
C.d.n.

10/05/2025
To już jutro ! Zapraszamy na wernisaż ! Czekamy w pięknych wnętrzach Mediateka MeMo!
09/05/2025

To już jutro !
Zapraszamy na wernisaż !
Czekamy w pięknych wnętrzach Mediateka MeMo!

Adres

Wólczańska 223
Łódź
93-005

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Grupa PLUSMINUS umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria