Dansschool DanceMatic

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Dansschool DanceMatic Dansschool

Eindvoorstelling thema circus
15/05/2026

Eindvoorstelling thema circus

14/05/2026

Eindvoorstelling aftellen is begonnen!24 meiTheater Cool en kunst Heerhugowaard Kaarten deze week nog te koop!
12/05/2026

Eindvoorstelling aftellen is begonnen!

24 mei

Theater Cool en kunst
Heerhugowaard

Kaarten deze week nog te koop!

Nog 13 dagen dan hebben we de eindvoorstelling!!!Nog geen kaarten?Kom ze deze week nog kopen!
12/05/2026

Nog 13 dagen dan hebben we de eindvoorstelling!!!

Nog geen kaarten?

Kom ze deze week nog kopen!

Vakantie rooster Deze lessen zijn er vandaag
21/04/2026

Vakantie rooster

Deze lessen zijn er vandaag

Ja ja 24 mei is onze eindvoorstelling!Bij theater Cool en kunst in Heerhugowaard Vanavond start de kaartverkoop voor de ...
13/04/2026

Ja ja 24 mei is onze eindvoorstelling!

Bij theater Cool en kunst in Heerhugowaard

Vanavond start de kaartverkoop voor de peuters en kleuters.

Ja ja t gaat opschieten.

12/04/2026

Wedstrijd

12/04/2026

Zangles voor kids 8+Gratis proefles!
11/03/2026

Zangles voor kids 8+

Gratis proefles!

Rooster van de dinsdag Peuter dans 10.00 en 10.45Lang leve dans 11.30Kleuterdans 15.45streetdance buurtkamer Kadoelen 9+...
03/03/2026

Rooster van de dinsdag

Peuter dans 10.00 en 10.45
Lang leve dans 11.30
Kleuterdans 15.45
streetdance buurtkamer Kadoelen 9+ 14.25
Streetdance 6+ in de Evenaar 14.45
Afro dance 8+ buurtkamer Kadoelen 15.25
Zangles buurtkamer Kadoelen 8+ 16.30
Duo training 16.30
Demoteam training 17.30
Dancehall teens 18.30
Modern/jazz volwassenen 19.30
Dancehall volwassenen 20.30

Adres

Kometensingel 189
Amsterdam
NOORD

Openingstijden

Maandag 14:45 - 20:30
Dinsdag 10:15 - 21:15
Woensdag 02:00 - 17:15
Donderdag 14:45 - 19:30
Vrijdag 09:30 - 16:15

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Dansschool DanceMatic nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Dansschool DanceMatic:

Snelkoppelingen

Delen